Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

od kilku dni Wykop i wszystkie media w Polsce żyją ujawnionymi ostatnio informacjami dotyczącymi podobno @lechwalesa.

W związku z tym @lechwalesa postanowił odpowiedzieć na Wasze pytania w swoim AMA, aby w jednym miejscu i czasie zebrać wszystkie poruszane kwestie.

W imieniu @lechwalesa chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić na to wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się w poniedziałek, 29 lutego 2016 roku, około godziny 10:00 - oczywiście na Wykop.pl 





Wierzymy, że przygotujecie wiele ciekawych i merytorycznych pytań, warto wykorzystać taką okazję!
wykop - Wykopowicze,

od kilku dni Wykop i wszystkie media w Polsce żyją ujawnionym...

źródło: comment_UOAAz1RvelVyK3IBi5Qk7wfJyIWtB2HT.jpg

Pobierz
  • 730
Ktoś wypowiedział się, aby zielonych nie dopuszczać do głosu. Jedynie czerwoni posiadają przywilej wypowiadania się.

To jest niedopuszczalne. Zostałem oznakowany na zielono i to co miałem do powiedzenia to powiedziałem.

Nie wolno dzielić Internautów na gorsze czy też lepsze sorty. Bo być może ten gorszy sort będzie zobowiązany wkrótce nosić na ramieniu opaski.
Jakakolwiek "prawda" zapisywana była w teczkach, służyła wyłącznie komunistycznej władzy do niszczenia jej przeciwników.
Okazuje się, że nadal jest aktualna i nadal służy. Komu ona obecnie służy?

Czy na komunistycznej "prawdzie" można dzisiaj cokolwiek pozytywnego budować?

Każda teczka powinna posiadać czerwoną pieczęć z informacją: "Komunistyczna Prawda wytwarzana przez funkcjonariuszy UB i SB"

Taka informacja powinna umieszczona zostać dla czytających te teczki: "Kto powiela, promuje, szantażuje lub handluje informacjami zawartymi w teczkach narusza