Wpis z mikrobloga

Taka historia:

A) Gość ma ~1200 pln - kupuje #android cieszy się, że ma szybki telefon, fajny aparat itp idzie dalej w życie

B) Gość ma ~1200 pn - kupuje #ios bez gwarancji używany już około 2 lat(co japko to japko hehe), wchodzi na forum myapple.pl jak na mszę świętą, kupuje w przeciągu tych 2 lat akcesoria warte polowy telefonu, kręci gównoburze pod tagiem ze iOS lepszy(a ma używane gówno kupione od bogatego hipstera), kupuje kejsa z otworem na logo apple (,), na tripie siedzi z rozładowanym telefonem bo nikt nie ma aplowskiego wejscia, czyta biografie jobsa, bierze w dupala
  • 68
W sumie w dupie mam kto jakiego telefonu używa, ale... pokrowce z dziurą na logo widziałem tylko w przypadku iphonów. Przecież to komicznie wygląda, jeśli nie żałośnie.
ja swojego androida kupiłem półtora roku temu za 700CBL, działa szybko, odtwarza filmy w 1080p, dzwoni i pisze smsy. Po co mi więcej xD


@CzarnaMagia: Nie byłoby Ci taniej wziąć coś z Nokii, skoro nie potrzebujesz aplikacji, tylko podstawowych funkcji i szybkiego działania + niska cena?
@Zatwardzenie: To, że użytkownicy Androida i iOS są lepsi od WP, to wszyscy wiedzą. Ja tylko streściłem co się dzieje na fejsbuku Gugla

Co smutne, Windowsiarze nie pamiętają, jak firmy prosiły ich o otworzenie dokumentacji swoich produktów, a dostali kopa w dupę. Ale to gugl zawsze jest zły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@spec90: meh. ja np dostałem przy przedłużeniu umowy iphone 6 za 7 pln. I mi się spodobał. Połamałem go już raz (bendgate is real) po pół roku i mi wymienili za darmoszkę na nówkę. przepraszając, że miałem w ogóle jakiekolwiek problemy w związku z tym. super podejście do klienta, nowy telefon z przedłużoną gwarancją. To mi się podoba. :)
@spec90:
@SorbinianPotasu:
ból dupy biedaka. Umysłowego XD

Sam mam LG G3 i jest zajebisty na 1200zł które kosztował, ale gdybym nie musiał go kupować znienacka (zgubiłem poprzedni androidofon), to bym odłożył szmalec i kupił iP6s.
Bo jest jeszcze bardziej zajebisty.

A tak sobie obrazuję biedaków umysłowych oceniających ludzi po telefonie (albo spodniach, butach czy fryzurze):
Pobierz P.....y - @spec90: 
@SorbinianPotasu:
ból dupy biedaka. Umysłowego XD

Sam mam LG...
źródło: comment_l7NAfrxuKeuVawPrsCk8f6NG60VlvUPg.jpg
@SorbinianPotasu: ja nie wiem co ci ludzie, mam androida i prawdopodobnie będę się go póki co trzymał, ale doceniam kunszt iOS, ten system to majstersztyk. Szybki, nie tnie się, apki działają jak powinny. Jeśli chodzi o czystą moc może nie dominuje nad androidem, ale zaś, mają dedykowany system pod konkretny telefon, nie jeden os na sto telefonów, przez co łatwiej im go usprawniać i ulepszać.

Równie dobrze mógłby ktoś napisać, że
@TymRazemNieBedeBordo: Tak nie do końca, kolego. Miałem Ipada mini i na nowych wersjach IOS (9.0.x) krzaczyla sie klawiatura ekranowa, później to naprawili, ale iOS zmula starsze sprzęty (nie wiem, co oni tam laduja). Z kolei mam kupiony za 450PLN nowka ze sklepu androida na LG i - fakt troche zmula - ale baterii trzyma trzy dni (telefon na dwa simy), nie wiesza sie, romów nie musialem zmieniac. Z peknieta szybka działa