Wpis z mikrobloga

Taka historia:

A) Gość ma ~1200 pln - kupuje #android cieszy się, że ma szybki telefon, fajny aparat itp idzie dalej w życie

B) Gość ma ~1200 pn - kupuje #ios bez gwarancji używany już około 2 lat(co japko to japko hehe), wchodzi na forum myapple.pl jak na mszę świętą, kupuje w przeciągu tych 2 lat akcesoria warte polowy telefonu, kręci gównoburze pod tagiem ze iOS lepszy(a ma używane gówno kupione od bogatego hipstera), kupuje kejsa z otworem na logo apple (,), na tripie siedzi z rozładowanym telefonem bo nikt nie ma aplowskiego wejscia, czyta biografie jobsa, bierze w dupala
  • 68
@randall: Są to goście, co modlą się do Billa Gatesa o przeniesienie kalkulatora na ich system. W międzyczasie spamują profil Google na Facebook, bo "ci gnoje nam nie dali swoich usług"
@spec90: a inny gość kupuje androida i robi gównoburze pod tagiem iOS. Po #!$%@??

Jak ktoś jest idiotą to serio - nie ma znaczenia jaki ma telefon/system operacyjny/wygląd ryja, dalej będzie idiotą. Byłem kiedyś fanboyem androida - ROMy, modyfikacje i inne gówna ale odkąd kupiłem iPhone'a aby zobaczyć jak to z tym systemem jest to już przy nim zostałem a nie biorę w dupala, nie popieram polityki Apple, nie czytam biografii