Wpis z mikrobloga

@Dark: @Antyperspirant: raczej chce zobaczyć jaka jest róznica względem konsoli.
głównie grafika i czy pad bardzo #!$%@? od zestawu mysz + klawa.
grając na konsoli traktują gracza jako niedorozwoja który nie umie celować, nic nie ogarnia itp
gre przeszedłem wszerz i wzdłuż pozbierałem nawet list i statek kosmitów
jak gra posmakuje to i tak wydam cebulony zeby rypać on line
@Antyperspirant: Z drugiej strony jeżeli @syn_admina już raz KUPIŁ tę grę na konsolę, to dlaczego ma kupować ją ponownie? To raczej wina systemu dystrybucji, który nakierowany jest na to, żeby dymać nas na kasę gdzie to tylko możliwe. A pobieranie "pirata" nie jest zakazane (pomimo kontrowersji, czy gra to program komputerowy).
ja nie wiem co to za moda szczegolnie na wykopie jak ktos wspomina o cracku do gry to odrazu lawina wypowiedzi ze przeciez na crackach gorzej chodzi, no panowie jak wam placa za pisanie takich bzdur to przynajmniej miejcie odwage to napisac, nie pamietam zadnej gry czy to da:inquisition czy gtaV ze zle chodzila
@Dark: Multi to też porażka jakaś. Czekasz minutę na załadowanie się serwera, później dostajesz DC, znów próbujesz, okazuje się że sesja jest pusta, zmieniasz sesję, znajduje jakichś ludzi. Super, dołaczasz do misji, i dostajesz kicka, do kolejnej, i znów problem z połączeniem i back to single player po kolejnej minucie ładowania. XDDDD Polecam w #!$%@?. Za każdym #!$%@? razem mi się tak dzieje, a nie mam kompa z drewna, i wszystko