Wpis z mikrobloga

tl;dr reborni to patusy, psychole i ludzie na których lepiej uważać i są K bez honoru :>

Dobra mircy, dostałem pozwolenie od administracji na nowe konto bo te patusy i psychole postanowiły sobie, hehe, grozić blackmailingiem mojej dziewczyny w pewnym momencie, więc pousuwałem wszystko co może prowadzić do moich danych osobowych i nie udzielałem się na głównym koncie pod tagiem, ba, nawet plusa nie zostawiłem, jeszcze bym zlewy do domu dostał.

Reborn vs Magiczne Rogale

Dla ludzi zainteresowanych z deczka historią i sytuacją na serwerze, powstały dwie gildie, kww stonoga i jakaś tam jeszcze, która potem zamieniła sie w rogali pod sztandarem Olgierda. W międzyczasie hehe wolfy hehe wylapał bana za robienie nowych postaci i wykrecił się logowaniem w szkole (xD) w której ziomki właśnie robili nowe postacie. Ale on już nie gra, jego sie nie czepiajmy (chociaż pojawi się w dalszej historii).

K bez honoru (dostałem za to bana już na serwerze, po co ryzykować drugi raz, i tak każdy wie o co chodzi :>)

Wolfy odzyskał konto, grali sobie dalej, wypowiedzieli nam wojne, i wpadli na expowisko znienacka - nie powiem czy PRZED wypowiedzeniem wojny czy PO - nie ma to większego znaczenia. Przyjęli wara, i nagle zaczęli prosić o openki - czyli umówione walki o danych godzinach. Ale zaraz, przecież wpadli nam na exp, czemu mamy sie na to zgadzać? Ostatecznie wszyscy byli przeciw, ale ustaliliśmy, że bijemy sie do 100 fragów, potem koniec. Było lepiej, było gorzej, zaczęliśmy ze scorem 21-4, potem było jakoś 21-28, 34-28 i ostatecznie zaczeli nas cisnąć, nasi zaczeli tracić zapał (nie mieli też tyle czasu) więc się podłożyłem kilkadziesiąt razy żeby skończyć wara. No i... tak, zgadliście, bili nas dalej xD

Chwile po warze został on anulowany bo jeden z ich graczy miał healbota - Mass killah - aktualnie znany na serwerze pod nickiem Yggdrasil. Pozdrawiam @masskillah

W tak zwanym międzyczasie było kilka śmiesznych i mniej śmiesznych wątków:
- Ozim okazał sie, hehe szpiegiem (tibia sirius biznes) który poprzekazywał info jakobym szedł z kolegą na łyżwy (xD)
- Muficzers "sie odpalił" i okazało się że nick Wolfsky ma też ktoś (nie mamy pojęcia kto) na maxmodels, to pośmieszkowaliśmy z.. aktów, a oni z moich łyżew z kolegą

Doxxing, stalkowanie

Nieprzyjemnie zaczęło się robić gdy ktoś przechwycił w jakiś sposób mój numer telefonu i znalazł moje dane osobowe. Zaczęły one latać w depo na publicu, włącznie z miastem, włącznie z groźbami "napiszemy do ani", "ale masz grubą laskę". Swoją drogą, sprawdźcie nowy nick mass killah, albo może lepiej, Koszerna Ania.

http://imgur.com/a/bj7cR

Obserwujacy

Zostawiłem postać, skorzystałem z popularności Cronoxa na wykopie, zrobiłem konto, zrobiłem nową gildię, neutralną, każdy, dosłownie każdy kto u nas gra czuje spoko atmosfere, szczególnie na naszych osławionym dachu. Napomknę, że reborni mają identyczny, więc nie rozumiem skąd leciały w naszą stronę (i stronę marahina) teksty że na dachu powinien być PZ, bo wiecie, tak jakby na RL nie ma pz na dachach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gildia sie fajnie rozwijała, dowiedziałem się że miśki mają jakiś tam sojusz niepisany z rebornami, w którymś momencie zaczeli sie ostro klepac, nasi dostali rykoszetem (yggdrasil lał ludzi od nas z gildii razem z korektorem) więc poszliśmy na pomoc, i za chwile pojawiła sie cała ekipka krzycząc że mamy hunta :D

Kolejny raz podobne sytuacje miały miejsce na grimach, osławiony już prywatny exp, znow zaczeli nas klepać, znów zaczęliśmy odpowiadać. Wprost powiedziałem kto od nas sie bije, że reszta nie (Papaj, ja i bodaj pozdrawiam), a tak to tylko misie sie biły pełną parą.

Co mamy dzisiaj?

Zabijanie 50lvli na dachu "bo war"
Zabijanie jedi, bo phil necro był z nami na party przy grimach
Zabijanie Jedzie Dzielnicowy, bo spał z Yugo (rogal) w domku w łóżku
Wyzwiska, doxxing, stalkowanie, blackmailing. Ci ludzie są chorzy psychicznie i mają mentalność typowych sebastianów, nie powinni uczestniczyć w żadnej społeczności, bo sie do nich nie nadają, chyba, że do grypsujących w sztumie :)
Dzisiaj doszły mnie słuchy, że reborni każą wyrzucać ludzi z party bo "macie nam wyexpić najta"

Na koniec z powyższego chciałbym wyłączyć Janusza Pawlacza oraz Fasteriousa (chociaż nadal wolałbym żebyście nie rzucali moimi danymi osobowymi na czacie) i Sajmoxa, bo z nimi zawsze można było pośmieszkować, war czy nie war. A, Sajmox wrólcił do rebornów bo.. inaczej hunted, hehe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I tak, dalej będziemy siedzieć i śmieszkować na dachu, nadal będę robić fotki z czapkami nawet jak będziecie rzucać GP, nadal będziemy sie dobrze bawić, nawet jak będziecie próbowali to zepsuć. Ale w końcu sie przeliczycie i albo serwer zostanie pusty, albo wszyscy zwrócą się przeciwko wam, albo ktoś z administracji sie mocno na was #!$%@?.

#mirkots
Shentang - tl;dr reborni to patusy, psychole i ludzie na których lepiej uważać i są K...

źródło: comment_ZsjB7jlMh7gduy7uYdnGUxgsnRbB3zSC.jpg

Pobierz
  • 85
@Shentang: Dodam jeszcze, że cały konflikt Tęczowe misie vs Reborn zapoczątkowała akcja na grimach gdzie widząc, że ktoś już expi postanowiliśmy zapytać się czy podzielimy się jakoś miejscem do expienia. W odpowiedzi usłyszeliśmy "#!$%@?" oraz poleciały czarne kule w naszą stronę, czego efektem był zgon 2 naszych.
@Makundra: a ja dodam, że jak z miśkami expiliśmy, to i 3 ekipy sie tam mieściły i wszyscy byli hepi (ale na 2 wiadomo, optymalniej)
@kitz: jakby to robiło xD nadal to jedna z 3 osób która mnie doxxowała i stalkowała
@Shentang: Tibia serious business widzę, ale tutaj nie ma nigdzie dowodow ze ktos poza nim Cie jakkolwiek stalkował (no chyba ze ten screen ;d).

Nie zauwazylem by ktokolwiek bił randomow od nas, tylko Obserwujacych/Misków z wiadomych powodow. Moga zakceptowac wara i spokojnie sie bawic bez wiekszych strat z obu stron.

Do tego: nikt nie zabrania im expic, nikt nie zabrania wbijac lvli i nikt nie zabrania bawic sie w PVP. O
@kitz: Nie znasz sytuacji bo zacząłeś grę 4 dni temu, a to sie ciągnie już 2gi tydzień.

a co do tego ze dwie ekipy sie mieszcza to jeden wielki lol - stary czemu ktokolwiek ma od Rebornow dawac expic Miskom skoro teoretycznie jest "war" i kazdy punkt expa/kazde CC sie liczy. Nie wiem wypowiadasz sie jakbys 1 raz gral w ta gre.


Bijecie każdego kto wejdzie na exp, i nawet nie
@Shentang: Dosyć dobrze znam sytuacje.

Bijecie każdego kto wejdzie na exp, i nawet nie próbuj mówić że tak nie jest.


Nie jest, dzis caly dzien bylismy na Grimach - jak wchodzila jakas ekipa dzielilismy sie scianami, gdy expilismy na mainach to gdy ktos wchodzil to go wypraszalismy bo niszczyli respy - ale bic nikogo nie bilismy, no chyba ze mial gildie z ktora sie bijemy to chyba oczywiste ze bedziemy go
@kitz: a @Huffy to pewnie padła dzisiaj pod depo bo jest w Obserwacyjnych ohhhh wait .... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kto miał ból dupy jak reborn dostał przekopy i przez 3 dni załączyliście tryb nocny aby podbić trochę poziomy ? Kto płakał

Za dużo was jest może 10 vs 10 ?

Ja nie mam zamiaru walczyć z takimi tryhardami jak Wy. Zawsze jak widzę Wasze spinanie się
Za dużo was jest może 10 vs 10 ?


Hohoho, powiedzieli 350lvle - mówienie że 10v10 200 vs 300lvli jest fair jest jak mówienie ze 30 vs 10 jest fair (i imho jest bardziej, macie przewage levelową, my liczebną)
- Muficzers "sie odpalił" i okazało się że nick Wolfsky ma też ktoś (nie mamy pojęcia kto) na maxmodels, to pośmieszkowaliśmy z.. aktów


@kitz: nah, jak już wspomniałem - to była jego odpowiedź na moje "lodowisko z kolegą" ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zresztą, żadnych danych nikt nie upublicznił, to tylko nickname, nikt do nikogo nie próbował pisać, to ogromna różnica.
@Makundra: Ja się do nikogo nie spinam więc luzna gadka, @Huffy tez nie bilem ale sama biegała na skullu przeciez. Ta gra polega na PVP - tylko i wylacznie. Bijesz level by bawic sie w PVP, grasz kostka by zarobic na PVP, skillujesz by mocniej bic na PVP, nie wiem co wy tam jeszcze robicie, kosicie siano pod poludniowa brama i robicie to by zarobic i miec na PVP.

Kto miał
Swoją drogą, mój post raczej obraca sie wokół "stalkerzy" niż "hlvle", just saying


@Shentang:

a ja dodam, że jak z miśkami expiliśmy, to i 3 ekipy sie tam mieściły i wszyscy byli hepi (ale na 2 wiadomo, optymalniej)

Hohoho, powiedzieli 350lvle - mówienie że 10v10 200 vs 300lvli jest fair jest jak mówienie ze 30 vs 10 jest fair (i imho jest bardziej, macie przewage levelową, my liczebną)

Bijecie każdego kto