Wpis z mikrobloga

ja bym nie kupił za 4300zł. Chyba że jest ideolo. Najlepiej jechać z miernikiem grubości lakieru bo kto wie co za człowiek przy nim robił. Sam mam też vectre b kombi 2001 z wspawanym prawym słupkiem A. Troszku krzywo wspawalem i 0.7 cm szpachli musiałem nałożyć zeby to wyglądało. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pasiuy: Wygląda #!$%@?, wszystko niby nowe, zajebiste, to po co sprzedaje takie auto? Radio z pilotem, pewnie właścicielem jest jakiś sebek. Poza tym to nie jedzie a przebieg malutki.
@pasiuy: zapytaj czy jest do niej blacharz w komplecie ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak bez żartów, dokładnie jak ktoś wspominał, jak będzie garażowany to ok, inaczej zgnije szybko, Ople niestety tak mają. Zobacz czy nie ma pianki w progach albo innych śladów napraw na szybko. Jak koleś chce od razu po 7 msc sprzedać to mi coś tu nie pasuje...
@pasiuy: może to głupie, ale nawet magnesem jak się przyczepi to metal jak nie rzeźbione. Ale popukac. Mówię to z własnego doświadczenia, pierwsze V40 które oglądałem było tak #!$%@? zrobione że palcem pianka się uginala i to na zewnątrz progu (widoczna strona) a co było głębiej to już nawet nie chciałem wiedzieć i dalem spocie spokój