Wpis z mikrobloga

Wylądowałem w szpitalu. Jestem juz po zabiegu i nadszedł czas na kolacje. ciesze się bo od rana nic nie jadłem... przynieśli mi to (zdjecie).

ale tyle to #!$%@? - ten gość co roznosi jedzenie dał mi kolacje, za chwilę wraca i mówi że jakbym chciał, to może mi przynieść jeszcze jedna KROMKE xdddddddddd

Skisłem xd

Turkless - Wylądowałem w szpitalu. Jestem juz po zabiegu i nadszedł czas na kolacje. ...

źródło: comment_82rzcH06HrUWNbZw6yg0LtCYReBGB323.jpg

Pobierz
  • 25
@Turkless: Bo szpital to nie ośrodek tuczenia bydła ani wykwintna restauracja. W szpitalu masz nie umrzeć z głodu i względnie wydobrzeć. Tyle. Jak się marzy danie rodem z francuskiej restauracji, to z tego co wiem, jeśli nie masz diety możesz sobie zamówić cokolwiek zechcesz (na dowóz i za własne pieniądze). Posiłek taki jak ten na zdjęciu to norma dla milionów polaków.
@5QR_: ale ja nie życzę sobie nie wiadomo co. po prostu na własnej skórze przekonałem się jak to wszystko wygląda. Na szczęście nie będę tutaj długo, ale ktoś to nie ma dobrej sytuacji, problemy z pieniędzmi, jest sam na tym świecie i nie ma mu kto przynieść jakiegoś jedzenia to takim jedzeniem sobie na pewno nie poje.
@Turkless: to jakby ten biedny nie był w szpitalu to by nic nie jadł tego dnia?( ͡º ͜ʖ͡º) to jest hipokryzja, dużo ludzi w domu je parówki, mielonki i inne pasztety, a jak idą do szpitala to wymagają co najmniej szpinakowych quiche z łososiem.
@Turkless @Stonis Jeśli jest potrzebna określona dieta, to taką dietę szpital Ci dostarczy. Natomiast jeśli nie jest potrzebna to dostaniesz do jedzenia tyle, żebyś nie umarł z głodu (resztę dostaniesz w kroplówkach). Nie ma być smacznie, nie ma być wykwintnie, masz przeżyć. Powtórzę jeszcze raz: dla milionów polaków dieta "szpitalna" to dieta "codzienna".
@5QR_:
A miliony Niemcow by tego nie tknely, wiec to ze taka dieta jest normalna nie znaczy ze mamy ja akceptowac.
Jak mozna to cos ze zdjecia nazywac dieta. Szpitale sa niedofundowane, a jesli sa to przetargi i tak wygrywaja zazwyczaj firmy ktore robia wszystko po kosztach i potem efekt jest taki jak tu.
@Stonis: Miliony niemców żyje w kraju, który ma jedną z największych z gospodarek na świecie i który rządzi unią europejską. Mogą sobie na to pozwolić, my nie.
@5QR_:
Czyli co powinnismy oszczedzac na obywatelach bo panstwo jest #!$%@? zarzadzane? Szpitale to ostatnie miejsce gdzie powinnismy szukac oszczednosci.
@Stonis: Ale to nie są oszczędności na leczeniu, tylko na jedzeniu - to że nie jest ono smaczne i nie wygląda apetycznie nie oznacza, że nie spełnia swojej roli. Osobiście wolałbym jeszcze gorsze jedzenie w szpitalach jeśli skutkowało by to obniżeniem podatków- nie żyje się po to aby jeść...