Wpis z mikrobloga

Mirki mam do Was pytanie. Nie wiem jak się zachować. Wiem, że chłopak mojej koleżanki zdradza ją.
Raz po pijaku przyznał się, że ma konta na tych wszystkich #badoo i innych tego typu portalach. Okazało się, że jest bardzo aktywny.
A potem wpadliśmy na niego, jak był z inną i się z nią całował w pubie.

Co robić?
- Powiedzieć to koleżance.
- Pogadać z nim
- Udawać, że się o niczym nie wie?

#zwiazki #kiciochpyta #pytanie #logikaniebieskichpaskow #tylkonocny
  • 25
@Turysta10: miałam raz podobną sytuacje. Przyjaciółka miała chłopaka, który był typem podrywacza, kręcił chyba z każdą dziewczyną w mieście. Zdradzał ją z jej najlepszą przyjaciółką. No i ta przyjaciółka musiała się komuś 'wygadać' więc pokazała mi i mojej przyjaciółce ich zdjęcia, rozmowy, smsy. Postanowiłyśmy, że powiemy o wszystkim tej pierwszej i co się okazało? Zostałyśmy nazwane podłymi i zazdrosnymi sukami, które wszystko sobie wymyśliły a tamci parą są do dziś ;)
@Turysta10: Miałam podobną sytuację, męża koleżanki spotykałam na służbowych imprezach. Więc powiedziałam jej co tam widziałam. Najpierw podziękowała, potem zerwała całkowicie kontakt. Ze mną, nie z mężem. Odezwała się gdzieś po 1,5 roku z prośbą o pomoc w rozwodzie. Tak, że uczciwość nakazuje powiedzieć ale licz się z tym, że stracisz koleżankę ( ͡° ʖ̯ ͡°)