Wpis z mikrobloga

Mam nadzieje, ze TIP wygra. Nie rozumiem po co ktokolwiek w tej mecie pickuje nidalee w competitive, szczegolnie jako pierwszy pick na red side. Poza tym uwazam, ze Rush jest mocno przereklamowany i im nizej upadnie z tego wysokiego konia, tym bardziej zostanie to zauwazone.
#leagueoflegends #lcs #nalcs
  • 13
  • Odpowiedz
@nivixi: Ja jestem duchem za C9 ale blade to widzę. Nie ma Haia (C9 bez Haia to jakaś grupka randomów z Challengera). Co do Rusha to bardziej dobry gracz na soloq ale na competetive świecić nie będzie. W dodatku pick ezreala na mida to też imo nieporozumienie.
  • Odpowiedz
@Keiano: Jakies gry z tym C9, ktore wskazuja za tym, ze tutaj tez jest w stanie carrowac? Nigdzie nie stwierdzilem, ze jest slaby, po prostu jest mocno przereklamowany. Co do Haia @PanKarmelek: moim zdaniem w tej grze, ktora wygrali mieli swietne picki, a dzisiaj... Nidalee jungle, Odpuscili Lissandre, Lulu, pickneli Trundle na supporta (wlasciwie jakiemu tankowi mial zabierac staty?). Imo to nie chodzi o Haia (przynajmniej w tej grze) tylko
  • Odpowiedz
@nivixi: to po prostu pokazuje ze competitive lol to nie jest plug&play, ale po prostu nie mozna mowic ze rush jest przereklamowany xD

draft byl #!$%@? ale tez wykonanie było żałosne, grali poke comp jak hard engage :(
  • Odpowiedz
@Keiano: Uwazam, ze mam podstawy, zeby tak mowic: gro ludzi uwaza Rusha za najlepszego junglera w NA w tej chwili, jezeli nie top3 posrod EU i NA LCS. Moim zdaniem jest to zdecydowanie zbyt wysoka pozycja jak dla niego, stad moje zdanie 0 jest przereklamowany :) No i wybacz, ale pickowanie Nidalee nie poprawie jego oceny w moich oczach - jestem wiecej niz pewien, ze to jest jego wybor, bo nie
  • Odpowiedz
@Keiano: Idealnym przykładem tego, że plug&play nie działa jest LGD, praktycznie drugi najlepszy line-up na świecie a są tragiczni.
@nivixi: Picki na pewno były tym czynnikiem, który im to utrudnił ale oni po prostu nie mogą się odnaleźć w tej grze kiedy Hai nie może nimi dowodzić. Stado baranów dowodzone przez lwa itd...
  • Odpowiedz
@nivixi: ale jak mozesz nazywac kogos kto byl mvp splitu i carrowal gierki w TiP i kazdy sie spuszczal jakie plejsy #!$%@? przereklamowanym ?

pickowanie nidalee to tutaj akurat #!$%@? jak potluczony, grali poke compem z 2 adc żeby jak najszybciej sie groupować i rozwalać turrety, nidalee to w tej sytuacji dobry pick, tylko egzekucja była po prostu tragiczna.
  • Odpowiedz
@Keiano: Jezeli chcesz jak najszybciej sie grupowac, to czemu nie pickniesz Corkiego, ktory ma powerspike wlasciwie juz przy sheenie i bierzesz ezreala, ktory musi sie nafarmic i miec itemy? Calosc nie ma dla mnie sensu jako kompozycja, wiec wlasciwie nie wiem, czy jest tutaj co oceniac. Nidalee jest moim zdaniem bezuzyteczna i poza paroma wyjatkami, kiedy rozpierdziela gierke nic nie wnosi do tych teamcompow.

Gra Rusha w zeszlym sezonie to jedno,
  • Odpowiedz
@nivixi: nie wiem, nie odpowiadam za pick&ban w c9 :) nidalee jest dobra w early/mid bo kiedy siegujesz turreta i trafisz spearą za 300-400 dmg to ktos z enemy teamu sie praktycznie musi cofnac bo zaraz go usnajpi ezreal czy jak powiedziales corki.

chodzi mi o to ze nie mozesz powiedziec ze rush jest przereklamowany czy ze ssie pale bo tak nie jest, gra w nowym teamie ktory jak juz wspominalem
  • Odpowiedz
@Keiano: mam wrazenie, ze do konca mnie nie rozumiesz. Jezeli wprowadzimy pewna skale ocen, na przyklad:
Najlepszy gracz, ktory nie gra w Azji - top3 na swojej pozycji poza Korea/Chinami - najlepszy w swoim regionie - bardzo dobry - dobry - przecietny - slaby, to jezeli ktos jest oceniany jako nalezacy do 2/3 kategorii, a moim zdaniem zasluguje na 'bardzo dobry' - to oznacza 2 rzeczy. Po pierwsze oznacza, ze uwazam,
  • Odpowiedz