Wpis z mikrobloga

hej :)
Chce kupić swojego pierwszego MacBooka. Mam ograniczone środki finasowe. Więc padło na macbook pro 13'. 2012 mid.8gb ram i dysk 500 gb ( w przyszłości wymiana na SSD) Ze zdjec widziałem że bardzozadbany itp. Cena to2400zł.
Potrzebuję go głownie do przeglądania wykopu ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°) ogladania serialów i czasem pogyrwać w lola () Nie mam już miejsca na mojego starego PC i chiałem sie poradzić czy do dobry #deal
Rozpatrywałem kupno innego laptopa ale jakoś bardzo chciałem Maca. Przeniosłem się na Iphone jakiś czas i jestem zadowolony jak nigdy mam nadzieje ze tak bedzie z maciem. #pomocy #apple #macbook #laptopy
  • 18
@emilko12: Mam fabrycznie 4GB i wystarcza – kompa używam do Mirko, sprawdzania poczty i drobnego lurkowania Allegro. Technicznie bez zarzutu, lubi czasem się mocniej podgrzać i zaszumieć, ale mam go od nowości i nic nie szwankuje.

Jedynie co to kabel od ładowania się przetarł, ale to raczej standard ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@emilko12: hmm nie wiem co ci doradzic (,) Gdyby to byl model z Retina to powiedzialbym bierz w ciemno. Ale jak na bezretinowca to cena wydaje sie troche spora
@emilko12: nie wiem jak na olx jest, zresztą nie mieszkam w Polsce, ale trochę kwas dawać prawie 500 funtów za jednak 4 letniego laptopa bez retiny, skoro za 700 jest nowy MBA a za 850 nowy rMBP
@emilko12: spora cena, ja mbp 13' z 2011 z 4gb ramu i ssd 250 gb i baterią do wymiany popchnąłem za 1500zł po znajomości. Może trochę niewiele, ale 2k+ za taki model to sporo, za 3,5k możesz mieć nowego aira z gwarancją.
@Dinth: @ewridejhardtrajning: @Kacc: Aha. No dzięki strasznie się na to napaliłem i dziś chciałem zakupić ale skoro tak wygląda sytuacja to zreyzgnuję. Może dozbieram i kupie zwykła wersję AIRA z 2014 lub może cos z retiną. Sam nie wiem już
Z tego lola zrezygnuje i po prostu zainwestuje w konsolę

@kmicolo: @ewridejhardtrajning: co do tego lola to sporadycznie bardzo gra. Raz na jakiś czas ale dobrze wiedzieć
@emilko12: mam macbooka pro 2015 z irisem 6100 i grać się nie da, nawet jak po obniżeniu wszystkiego gra działa w miarę płynnie to wiatraki chodzą tak jakby komputer chciał wystartować z biurka i wylecieć przez okno a biurko grzeje się tak że obawiam się pożaru