Wpis z mikrobloga

@piesnababy: to musi się udać, nie widzę innej możliwości jestem napalony już :D
tylko zróbmy może mniejszego expa, nie 9999 ale np 20, ewentualnie może do 100 albo 500 zeby zabawa sie nie skonczyla w tydzien bo ludzie beda mieli wymaxowane 5 postaci
zwykle jak gralem wybieralem serwery 9999 exp xD ale teraz mysle ze lepiej bedzie wlasnie taki

ewentualnie jesli by to nie wyszlo można poszukać jakiegoś long term serwera
@piesnababy @lazer Mogę wam powiedzieć tyle, że sporo #!$%@? będzie żeby ustawić sklepy, bo wszystko trzeba ręcznie robić. Większość programów które by mi to ulatwily albo mają wygasle linki, albo nie chcą ścigać na 10... . Pytanie też mam takie czy chcemy mieć wszystko podobne do globala czy bardziej 4 fun?
@ellbbr: Ale tak prawdę mówiąc to sklepy imo można ustawiać w dłuższym okresie, bo to chyba nie jest priorytet pierwszego rzędu.
Najpierw to trzeba by zobaczyć czy serwer uda się postawić i połączyć się na próbę. Nie ma co dzielić skóry na niedźwiedziu przecież
@piesnababy: @ellbbr: szukam w ogóle screena tego popularnego launchera którego się często używało - był taki mały i niebieski, wpisywało się port i ip i łączyło - wiecie o co chodzi? nigdzie nie mogę tego znaleźć, chcialem sobie przypomniec jak wygladal jak juz mnie tak wzielo na feelsy
@lazer: gameserver nie chce się poprawnie odpalić dokładnie wywala błąd "connection fail" a logi nic mi nie mówią bo są trochę chinskie. Ktoś ma stałe ip?