Wpis z mikrobloga

#telefony #android #nexus5

Spadł mi telefon, wlasciwie 2 raz. Za pierwszym pajączek na ekranie, zamowilem nowy za 250zł, wymienilem i wszystko dzialało. Niestety mam pecha xd albo jestem taki narwany, że niestety spadl mi po raz drugi ( ͡° ʖ̯ ͡°) Kupilem znow wyswietlacz, wymienilem i okazalo sie ze wyswietlacz działa, ale dotyk nie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Odesłałem ekran, wydaje mi sie ze jest wadliwy, a nawet komentarze na allegro by się zgadzały bo kilka negatywów już koleś załapał. No więc teraz pytanie, jak myślicie, to wada telefonu, że dotyk nie działa, czy faktycznie koleś polecial w kulki i wysłał wadliwy towar? I poza tym jest sens wydawac kolejne 250zl na ekran z dotykiem, bo juz jestem na strasznym minusie z tym telefoniem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale znów sie do niego przyzwyczaiłem i jest to pierwszy android, który mi nie mulił, cieżko bedzię mi się z nim rozstać. A do komisu go nie oddam bo nie wiele dadzą, nowych telefonów nie opłaca sie naprawiać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 6
Jesteś na minusie, bo upuściłeś tel., a nie z powodu jego wadliwości Jak upuścisz inny, to znowu w plecy... Więc zostań przy tym, skoro android się nie zawiesza( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LudzikIT: No nie mam pewnosci ze zły towar mi wysłal, moze wlasnie to nexus przy upadku sie #!$%@? na amen i dotyk nie działa, a wyswietlacz byl dobry ( ͡° ʖ̯ ͡°) No tak myslalem ze szklem ale po fakcie dopiero ( ͡° ʖ̯ ͡°)