Wpis z mikrobloga

To co odwala #moderacja śmiało podchodzi pod #afera. Wracają znaleziska pokazujące niewygodną prawdę o imigrantach - wraca cenzurowanie ich tagiem #polityka. Mało kto w ogóle patrzy na tagi, więc ten proceder jest praktycznie niezauważany przez użytkowników. Jasne, dużo znalezisk o imigrantach jest stricte politycznych ale #polityka dostają praktycznie wszystkie jak leci, w szczególności jak są bliskie trafienia w gorące. Wg. moderacji, już nawet jak imigrant się zesra to jest #polityka (patrz screen). Takich przykładów mógłbym mnożyć wiele...

Z drugiej strony jeśli, pojawiają się znaleziska czysto polityczne, stawiające w niekorzystnym świetle obecny rząd, to opieszałość moderacji w poprawianiu tagów jest niesłychana. Ma się nieodparte wrażenie, że za poprzedniego rządu mieli dużo lepszy refleks.

I jeszcze na koniec jedno znalezisko, co do którego mam podejrzenia, że zostało ocenzurowane jednak nie mam w zcacheowanej wcześniejszej wersji i nie jestem na 100% pewien. Niemniej ilość wyświetleń jak na taką liczbę wykopów sugeruje, że było ono widoczne przez pewien (krótki) czas też dla niezalogowanych.

http://www.wykop.pl/link/2954411/nie-jedz-noca-pkp-%C4%8Dd-i-obb-imigranci-jezdza-strasza-i-terroryzuja-na-potege/

To znalezisko ma sporą wartość informacyjną i wypada, żeby zapoznała się z nim jak największa liczba ludzi, by mogli uniknąć podobnych, przykrych perypetii. Jeśli rzeczywiście zostało ocenzurowane przez moderację, to po prostu szkoda słów...

#wykop #moderacjacontent #afera #imigranci #4konserwy
60groszyzawpis - To co odwala #moderacja śmiało podchodzi pod #afera. Wracają znalezi...

źródło: comment_OyYxRsa6cAiaP3kPbPwpQdWaKA2fWdKH.jpg

Pobierz
  • 8
@60groszyzawpis: Wolą żeby nowi ludzie i zwykli użytkownicy nie mieli zawalonej głównej masą gówno contentu o imigrantach, muzułmanach, miłości do węgier czy znalezisk pobudzających nienawiść. Jak masz w firmie pracownika który dużo pracuje, ale lata i krzyczy to trzymasz go na zapleczu a nie na widoku. Nic w tym dziwnego.