Wpis z mikrobloga

ten cały #netflix to gunwo z cebulą, ale docu-serial Making a Murderer to mistrzostwo. W głowie się kurfa nie mieści, że takie rzeczy prawej hameryce mogą się dziać w tym tysiącleciu. Dzisiaj łyknąłem 3 odcinki, skończyłem na piątym i jutro zaczyma zabawę kontynuować.

Ciekawostki to w cholerę osób z policji/prokuratury/sądu nosi polskie nazwiska . Wygooglowałe, stan jest pełen emigrantów z PL, nice. Jeden z prokuratorów zwie się... Len Kachinsky ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wszyscy bohaterowie wyglądają jakby im żywcem wyjąc z filmów z lat 80tych, no ja prdl, ta część stanu naprawdę jest tak opóźniona w "rozwoju" czy jak?

serial niestety nie ma PL napisów. w #!$%@? jest prawniczego gadania, które ciężko ogarnąć, ale po to mam obok siebie różowego, który skończył filologię angielską i uczy w gimbazie szekspira, żeby mi wyjaśniał pewne sprawy. A te wyjaśnienie wyglądają tak, że "#!$%@?, nie wiem o co chodzi temu prokuratorowi!" :P
  • 6
@kredzion: serial ma 10 odcinków, świeżyna to jest, wyszedł chyba 6-7 stycznia.

Na wiki obczaiłem sobie czy faktycznie taki prces był w stanach i więcej nie chcę wiedzieć, żeby sobie nie spojlerować.

Jak nie polecam tego całego #netflix z regionem PL na dzień dzisiejszy to polecam mocno ten serial. Momentami łezki w oczach zagościły przy nim ()