Wpis z mikrobloga

#motocykle #pomocywykopki #motoryzacja #zaco #kiciochpyta

tl;dr - jeśli nie chce Ci się tego czytać to nie potrzebuje Twojej pomocy :)

Mikroby na dwóch kółkach(troche tutaj osób jest) Od jakiegoś czasu szukam motocykla dla siebie, w sumie jako pierwszego,bo mało wcześniej jeździłem- Byłem dzisiaj oglądać dwa motocykle, najpierw był to Bandit z 2000 roku, nie powiem, wygląda jeszcze ładniej niż na zdjęciach - istne cudo - nie ma się do czego przyczepić - minimalne ryski na baku i zadupku, i mała wywrotka na silniku, widać jakąś historie.. Lusterka zmienione.. 3 lata u tego właściciela - mechanika - wiec raczej wymieniane co trzeba na czas - Przebieg 40tys - na liczniku tego nie widać bo coś się dzieje że nie widać połowy z każdej cyferki - niby tak co zimę ma, i to przechodzi (ile w tym prawdy?)

http://tablica.pl/oferta/suzuki-bandit-600-CID5-ID2IxRR.html#24554f5a70;r:;s:

I w sumie już byłem na niego nakręcony, i chciałem nim wracać :D Ale kumpel wylał na mnie kubeł wody i pojechaliśmy obejrzeć sv 650 z 2001 roku. Lekka wgniotła na baku,jakieś podświetlenia na niebiesko.. przebieg 19tys km, z czego w 2008 kiedy został sprowadzony miał 11tys (udokumentowane), właściciel starszy, syn prawie dorosły ;) Ale nie jeździł tym. Motorek fajny, chociaż powiem że pierwszy raz go odpalił przy nas! Wiec trochę kaszlał przez jakiś moment, zasmucił mnie fakt że strasznie się grzeje vka.. dosłownie jak z pieca.. ktoś miał do czynienia? Link do aukcji

http://tablica.pl/oferta/suzuki-sv-650-n-CID5-IDT9z3.html#a05dc11276;r:;s:

60/40 jestem za banditem,ale kumpel nakręca na sv, mniejszy sprzęt, mniejsze spalanie, ciągnie od dołu.. Ale od zawsze byłem za banditem,bo ciężko teraz o dobry egzemplarz a ten jest zadbany i śliczny.

@DeXteR25: ;>
  • 69
  • Odpowiedz
@Rubens: Bandit jest super i cena dobra. SV jak juz Ci mówiłem mnie osobiście się nie podoba. Ale i tak zrobisz jak zechcesz i nikt nie powie Ci co masz wziąć na pierwsze moto tak naprawdę. Znam mase osób zaczynajacych od sportow litrowych i to bez prawka nawet. To nie wyjątki. Jak ktoś ma do tego talent to nauczy się na wszystkim. Mnie też sporo osób odradzalo F4 na pierwsze moto
  • Odpowiedz
@BadNews: Wiem,wiem, panewki. Czytałem :) Bandit mi się podobał już dawno, jak 3 lata temu zapisywalem się na prawko ;) Też mnie namawiali na horneta, ale nic ciekawego nie znalazłem w okolicy.

@fenomenalnie_miotam: Wiem że sv potrafi szarpnąć, naczytałem się pełno opinii,forum etc.

@matiusmm: I jak i jak? 2000 to nie 2008 :<

@DeXteR25: Serce chce Bandita bo od dawna mi się śni po nocach, ale rozum chce
  • Odpowiedz
. Po za tym, każdy kiedyś leżał lub będzie leżał, na pierwsze moto moim zdaniem lepszy naked, bo nie ma owiewek do połamania. :)


ale dużo szybciej nauczysz się jazdy na bandycie.

@fenomenalnie_miotam: Zgadzam się tutaj z kolegą, owiewki używane za tysiąc, malowanie ze spawaniem podobna cena, do tego T-cat ma felernie ułożony dekiel od silnika, zawsze się naraża ciężko go dostać później, często tylko serwisowy trzeba w sezonie kupować. Tutaj
  • Odpowiedz
@DeXteR25: No gadałem z nim dzisiaj, mówi że czasu brak, bo firma jego, i kobieta już mu zakazuje.. Podpytam jutro dokładnie.. wypytam :)

@BadNews: No właśnie najgorsze że obydwa dbane jak o dziecko :D Bandit niby 40tys przebiegu,ale co to dla niego ;) Jeszcze pocieka.

A to że rok starszy,aż mi tak dużo nie przeszkadza.. to tylko rok ;) Dzięki! :)
  • Odpowiedz
@Rubens: No i dobrze. Oby Ci się udało wszystko. Ja w tym tyg. Nie polatam już. Ma padać od jutra cały tydzień a w weekend jadę do wawy na jakieś szkolenie.
  • Odpowiedz
@DeXteR25: No właśnie widzę że ma padać, u mnie już dzisiaj trochę pokropiło, a takie poważniejsze padanie dopiero od czwartku. Znając życie kupie moto, strój, zarejestruje..i będzie padać tydzień :D
  • Odpowiedz
@Rubens: idę spać za sekunde ale opowiem cool story małe. Strasznie ludzie niektorzy entuzjastycznie reagują na moja cebre. Masa aut chce się ścigać ze swiatel i oczywiscie nie mają szans. Nawet nie musze się męczyć. Masa ludzi macha jak jadę albo pozdrawiaja na światłach. Dzis jeden koles błagal żebym przygazowal bo strasznie mu się tłumik moj spodobal. Dodałem gazu trochę to mało się nie poplakal ze szczęścia. Krzyczał że kocha motory
  • Odpowiedz
@DeXteR25: No to jest prawda ;) Sam wiem po sobie, jak widzę, a raczej słyszę najpierw ładny sprzęt to potrafię się zatrzymać,popatrzeć jak rusza spod świateł :) Jest frajda ;) Takie mają być motocykle :) Może już od jutra ;) Oby ;)
  • Odpowiedz