Wpis z mikrobloga

Witam Mirki i Mirabelki!

Od roku prowadzę firmę zajmującą się sprzedażą i instalacją przydomowych oczyszczalni ścieków (trochę #chwalesie) i mam nadzieję, że znajdą się osoby zainteresowane tym tematem.

Jako student inżynierii środowiska (już prawie inż.) oraz osoba pracująca na budowie od wielu lat służę pomocą i dobrą radą dla wszystkich osób zmagających się z budową domu lub noszących się z zamiarem modernizacji istniejącego systemu odprowadzania ścieków.

Niestety nie będzie na ten moment małego #rozdajo, ponieważ poprzedni rok był dość ciężki dla mnie jako młodego przedsiębiorcy ale mam nadzieje, że niedługo się to zmieni.

Pozdrawiam wszystkich i miłego dnia!

#budownictwo #budowadomu #budujzwykopem #dom #instalacjesanitarne #oczyszczalnia #remontujzwykopem #remont
  • 23
  • Odpowiedz
Niestety nie będzie na ten moment małego #rozdajo, ponieważ poprzedni rok był dość ciężki dla mnie jako młodego przedsiębiorcy ale mam nadzieje, że niedługo się to zmieni.


@envirohouse_oczyszczalnie: Był tak ciężki, że nie masz 20 zł? 10 zł na pierdołę typu kubek i 10 zł na wysyłkę?
  • Odpowiedz
@envirohouse_oczyszczalnie: wejście w mirko jak #!$%@? w sztachety no ale tu nie ma lekko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na jakim terenie działasz? Na wiosnę chcę postawić sobie pod chatą oczyszczalnię ogarniającą zużycie min 6 osób więc jak odrobisz na mirko, tp będziemy myśleć ( )
  • Odpowiedz
@envirohouse_oczyszczalnie: Mam znajomego, od wielu wielu lat robi to co Ty. Jest bardzo zadowolony i ma z Tego konkretny pieniądz. Można śmiało powiedzieć, że jest Królem oczyszczalni w swoim rejonie. Tobie życzę jeszcze większych sukcesów.


  • Odpowiedz
@kacor87: o dofinansowanie można ubiegać się w wojewódzkich funduszach ochrony środowiska lub w gminie o ile takowa posiada projekt dofinansowań i jest to zazwyczaj dofinansowanie w formie kredytu (10 000 zł) i jest to 40% kosztów kwalifikowanych (4 000 zł). Wycenę i szczegółowe info dotyczącej dofinansowań mogę wysłać po otrzymaniu zapytania na kontakt@envirohouse.pl
  • Odpowiedz