Wpis z mikrobloga

Witam wszystkie motomirki.
Dziś sprzedałem swoja starą (prawie nową) kurtkę tekstylną Held Black 8 i planuje na przyszły sezon kupić sobie jakiś strój skórzany. Jeżdżę #cb500 w wersji S tak więc nie planuję kupienia super sportowego stroju. Mam pewne wymagania co do kurtki i spodni, mam nadzieję że pomożecie.
Przymierzałem ostatnio kombi Seca Rev UPten wszystko dobrze ale kurtki od kombi są strasznie krótkie, sięgała mi do pępka a nie zawsze planuje zakładać całego kompletu czasami tylko kurtka i zwykłe jeansy. Napiszecie załóż pas nerkowy ale jakoś mi to nie pasuje może jestem głupi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Czy istnieją kurtki skórzane w "normalnej" długości?
Przeglądam internety i spodobała mi się Richa Vista Ma wypinana podpinkę ocieplająca, certyfikowane protektory i jest skórzana :D Czy może zna ktoś tą markę?
P.S budżet spodnie + kurtka 1500-1700
P.S 2 pierwszy post na tym portalu ze śmiesznymi obrazkami ale stres
#motocykle
  • 14
@Antarktis: ja mam tekstylną kurtkę - RST Ventilator III - nie mam z nią takich problemów.


Sam się zastanawiam nad drugim kompletem - skórzanym, tylko wtedy właśnie dla mnie problem "a co jeśli tylko kurtkę chcę" odpadnie - bo mam tekstylną od tego.
@Antarktis: zwykle pasek do łączenia jeansów w kurtką :) ale jak kupisz kurtkę Held to nie dopniesz nic, bo mają inny typ zamka i nigdzie nie idzie go dostać (z zagranicą włącznie)
@katera: ha! do Modeki za free dostałem drugą połowę zamka by w kurtce wymienić :) Nie było w zestawie co prawda, ale sklep stanął na wysokości zadania i mi to ogarnęli w kilka dni - jedyne co to musiałem drugi raz do nich podjechać - na drugi koniec miasta, ale na moto to i tak tylko przyjemność :D
@11mariom: no właśnie przy Heldzie niestety sklep nie ma drugiej połowy. Namawiam kumpla, żeby się skontaktował z firmą bezpośrednio, ale jakoś mu się chyba nie bardzo chce. Zachce się bliżej sezonu :)