Wpis z mikrobloga

#polskiyoutube #shogun1978
Szybkie pytanie, warto oglądać vlog z grudniowego wyjazdu czy jest samo #!$%@? o prześladowaniu przez wykop.peel i buraka? Nie mam ochoty po raz kolejny sluchać tego samego.
I od razu słówko do @shogun1978 ogarnij się z tymi wojenkami bo normalnych widzów tylko tym znięchęcasz, ja wcześniej oglądałem materiały zaraz po wrzuceniu i bardzo ciekawiły mnie te podróże, ale to co w ostatnim czasie robisz spowodowało, że czasem nie mam nawet ochoty zaglądać na kanał mimo ciekawego kierunku delegacji...
borntobetroll - #polskiyoutube #shogun1978 
Szybkie pytanie, warto oglądać vlog z gr...
  • 4
@borntobetroll: serio? ktoś jeszcze go ogląda? to już wolę obejrzeć film #pracowniktvn niż jego.
Jest wiele kanałów mających mniej subów od niego a zgarniają wyświetleń zdecydowanie więcej (nie mam tu na myśli "kochanków" Stoła ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Koleś nie ma sieci partnerskiej (i raczej po tej manianie co robi nie dostanie nigdy), więc samo "o patrzcie jak to wygląda" w 2012 było strzałem w dychę ale
@xDawidMx: w dupie mam wasze przezywanie się, jakichś kochanków i #pracowniktvn (chociaż tutaj wiem o co chodzi). tak samo jak gdzieś mam to czy na sieć partnerska czy nie, chcę sobie zobaczyć materiał z podróży i tyle.
poza tym nie wiedziałem, że oglądanie vlogow Baryczy wyklucza oglądanie innych xd oglądam wszystko co mnie ciekawi i uważam za wartościowe akurat w przypadku Sebastiana sa to tylko filmy z delegacji bo reszty oglądać
@borntobetroll: inna liga, bo ten pierwszy wychodzi do ludzi i z nimi gada a nie kitra się po hotelach i chwali się, że przemycił pałkę teleskopową na lotnisku przy okazji pokazując jak będzie ich używał na czarnoskórych xDDD