Wpis z mikrobloga

@nie_tak_szybko:
Hej mirki co najlepiej podpiąc do kompa w celu słuchania muzyki w pokoju? (powiedzmy do 300 zł):
jakąś tanią miniwieżę, zestaw głośnikowy (np. Creative czy Logitech) a może jakiś stary używany wzmacniacz np Technicsa, Pioneera? Mam już drewniane kolumny panasonica, jestem z nich zadowolony i kusi mnie do wzmacniacza. Zależy mi aby jakość dźwięku była w miarę dobra.
#pcmasterrace #pc #kiciochpyta #muzyka #elektronika #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 6
@4833478: kolumny to pozostałość po wieży (nie mini-wieży) która już się całkiem popsuła i trafiła na śmietnik. Nic szczególnego ale pudło drewniane, nigdy nie trzeszczały, byłem z nich zawsze zadowolony. Tez myślę nad wzmacniaczem ale jedyne czego się boję to fakt, że np. Technics do 300 zł do sprzęt który ogólnie ma już przeważnie ponad 15 lat i nie wiem ile wytrzyma.
@nie_tak_szybko: Sprzęt z dawnych lat jest zbudowany dużo lepiej i trwalej niż to co można kupić teraz. O ile się o niego dba i go naprawia (dzisiejsze sprzęty są też w dużej mierze nienaprawialne...) to będzie działać w nieskończoność. Bonusową zaletą jest to, że taki wzmacniacz czy cokolwiek innego, ma już duszę :)