Wpis z mikrobloga

Przeinstalowałem sytem na #ssd, fps w grze jest tragiczny. Są tak straszne spadki w porównaniu do paru miesięcy wstecz, że pytanie w głowie się rodzi, co tu karwa valve #!$%@?.
Rozdzielczość: 1280x768
wszystko LOW
i5-4460
r9 270x
-thread 4 -high

Z botami na maxa spada nawet do 60 fps. To jest absurd ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ktoś, coś wie?
#csgo
  • 26
@RPG-7: Niby CS:GO korzysta najwięcej z procesora. Kolega z produktem ze stajni zielonych nie ma takich problemów, tyle że karta jest niemiarodajnie lepsza. Wiedźmin 3 działa w dużo lepszej rozdzielczości (FHD) i lepszych ustawieniach (very hight) na zadowalającym poziomie 50 fps. To jest smutne. (,)
  • 0
@dr_rip: Z botami zawsze Ci będzie spadać na łeb, na szyję i to jest normalne bo boty mocno obciążają procka. Jak na zwykłych serwerach? Pare mięsiecy wstecz nie było jeszcze takich animacji modeli, które de facto też potrzebują więcej zasobów. Stery do Radeona najnowsze Crimson ze strony AMD są?

A i te opcje startowe to wyrzuć bo one czasem potrafią więcej zaszkodzić niż wspomóc.
@dr_rip: mam podobny zestaw i na streamie trzyma mi 200 fpsow wiec masz wylaczona prace wielu rdzeni procesora w csie bo innej przyczyny spadku fps nie widze. Komendy przed uruchomieniem csa wpisywales?