Wpis z mikrobloga

@ango199169: kupujac creativy przygotuj sie na wymiane kabla bo jest dosc slaby. od siebie polecam kruger&matz graja i wygladaja swietnie (dorwalem je w empiku za jakies dwie stowki. nie wiem czy wciaz tam je mozna dostac). sluchawki maja odlaczany kabel, przez co pojawia sie problem kiedy potrzebujesz nowego, ale i tak polecam.
@ango199169: Miałem okazję używać CAL! przez dość długi czas i to jako ostatnie przekonało mnie do zakupienia CAL!2. Jestem piekielnie zadowolony ale w cenie 200 PLN, wydaje mi się że jakieś Senki tudzież Shure da radę znaleźć lepsze.
@ango199169: TO TYLKO AKG K514mkii W TEJ CENIE

Bass nie będzie męczył, nie ma go całościowo dużo ale jest ładniutki i schodzi bardzo nisko ( ͡° ͜ʖ ͡°) i są baardzo szczegółowe, idealne do trance'u imo

Bardzo wygodne

Poczyta jakieś recenzje i je bierz.
@ango199169: szkoda czasu na kombinowanie, bierz k514mkii, sam żałuję że je sprzedałem, ale potrzebowałem hajsu bo przesiadłem się na SHP9500, no i mimo że są ogólnie dużo lepsze to do niektórych gatunków mi tamtych AKG brakuje, także tęsknię i kiedyś je jeszcze kupię napewno

NO CHYBA ŻE LUBISZ MOCNO BASOWY DŹWIĘK to bym się 2 razy zastanowił, no i jeszcze jedno, zaczynają dobrze graćpo około 48h,
@ango199169: albo poczekaj, bedo dostawy, to kupisz a narazie to nie wiem, tymczasowo kup KSC75 np. ode mnie a jak sie pojawia w normalnej cenie to kupisz a KSC pozniej sprzedasz bez straty