Wpis z mikrobloga

@emasele: mam takie podejrzenie, oddawałem do regeneracji w turbo rzeszow na ul langiewicza. Jutro to wykrecam i zawożę. Tydzien testów i nadal jestem w dupie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Arcziii: jestem odpowiedzialny za eksport towarów z firmy do Ameryki Południowej głównie Kolumbii, trochę Europy zachodniej + Skandynawia, Bałkany, część Afryki Północnej i Azja dalekowschodnia ^^ , komputer, telefon, samolot :), regularna biurwa ze mnie.
@Arcziii: szczerze? żadnych problemów, nie licząc tych oczywistych jak typowa usterka dla 1.5 dCi czyli czujnik wału który jest wkręcony w blok silnika, lekka potliwość intercoolera, inne usterki renault: moduł sterowania klimatyzacją - taka płyta sterująca z wielkim aluminiowym radiatorem, podnośniki szyb z plastikowymi elementami żeby się wyrabiały, nic więcej.
@Arcziii: po setkach tysięcy km -> rożne były przebiegi samochodów ściąganych od takich co miały 250-300tyś po Scenika siostry z przebiegiem 9 km, nie stwierdzono jakichkolwiek problemów z takimi elementami silnika .