Wpis z mikrobloga

  • 1053
Ej "śmieszki poza kontrolo", a raczej żałosne #!$%@?. Nie wiem czy zuważyliście, ale wasze marne żarty z #ewatylman przestały być śmieszne o ile kiedykolwiek były i w tym momencie przypominacie raczej lokalne kółko koniobijców. W Internecie można napisać wszystko, zastanówcie się tylko przed dodaniem kolejnego posta chamsko atakującego #ewatylman czy na serio chcecie to napisać i czemu to robicie. Nie znacie dziewczyny, spotkała ją najprawdopodobniej tragedia, rodzice stracili swoje dziecko. Jesteście aż takimi degeneratami, że dla kilku nic nie znaczących plusów, dla odrobiny chwilowej atencji jesteście zdolni do wylewania z siebie tyle szamba? Jak jesteście takie kozaki to idźcie do jej rodziców albo braci i powiedzcie im w twarz jeden ze swych nieśmiesznych żartów.
  • 91
@h3lloya: Z mirko robi się drugie nk.pl i pewnie skończy tak samo. Za dużo gówniaków, atencjuszy i plusowampirów. Proponuję dodać jeszcze galerię zdjęć i eurogąbki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@h3lloya: Mnie tam najbardziej #!$%@?ą wielcy znawcy, "łooo ten ojciec to jebnięty co on za głupoty wygaduje" "ale ta policja to nic nie robi tylko pączki je" "a mówiłem że pedał to winny" "#!$%@?ła się to wpadła" "drapał się po głowie od razu wiadomo było że miał coś na sumieniu"

Przecież to nie różni się od #!$%@? moherów. Puste skorupy bez empatii wypełnione gównem, wielcy znawcy patrzący na wszystkich z góry.
@h3lloya: No i #!$%@?, zaczęło się. Jak miałem 13 lat to też krzyczałem do ludzi, którzy mnie obrażali w CSie czy Tibii, żeby wyszli na soluwe i mi to powiedzieli w ryj, ale potem przyszła dorosłość i zrozumiałem w końcu jak działa internet. Nie martw się, za 10 lat też zrozumiesz, ale dla pewności unikaj korzystania z internetu do tego czasu, bo jeszcze się nabawisz jakiejś nerwicy.
@h3lloya:
no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki
@h3lloya: Mialam pisac podobny post choc bez obrazania mirkow. Trzeba miec naprawde mocne zaburzenia emocjonalne i brak uczuc wyzszych zeby zartowac z czyjejs tragedii wiec po co wyzywac chorych ludzi.