Wpis z mikrobloga

  • 1053
Ej "śmieszki poza kontrolo", a raczej żałosne #!$%@?. Nie wiem czy zuważyliście, ale wasze marne żarty z #ewatylman przestały być śmieszne o ile kiedykolwiek były i w tym momencie przypominacie raczej lokalne kółko koniobijców. W Internecie można napisać wszystko, zastanówcie się tylko przed dodaniem kolejnego posta chamsko atakującego #ewatylman czy na serio chcecie to napisać i czemu to robicie. Nie znacie dziewczyny, spotkała ją najprawdopodobniej tragedia, rodzice stracili swoje dziecko. Jesteście aż takimi degeneratami, że dla kilku nic nie znaczących plusów, dla odrobiny chwilowej atencji jesteście zdolni do wylewania z siebie tyle szamba? Jak jesteście takie kozaki to idźcie do jej rodziców albo braci i powiedzcie im w twarz jeden ze swych nieśmiesznych żartów.
  • 91
@h3lloya: ale właśnie dlatego piszą to na stronie ze śmiesznymi obrazkami, bo tutaj to się ludziom podoba. Nikt nie powie tego w twarz rodzicom nie dlatego, ze jest internetowym frajerem, ale właśnie dlatego, że wie, że spotkała ich tragedia i wtedy to nie będzie śmieszne. Ludzie śmieją się ze wszystkiego i diluj z tym, ile musi minąć od tragedii żeby nie było "too soon"?
Czemu to robią i czy serią chcą
@h3lloya: Nie, ale zgodnie z twoją empatią powinieneś upamiętnić także nieszczęśliwe wypadki innych osób, które przeżyły to bez wielkiego rozgłosu i wsparcia społeczeństwa.
@lizakoo: jakie upamiętnianie... nie jestem specjalistą, ale wydaje mi się, że nawet czarny humor ma swoje granice. Piszę to, bo popisy niektórych śmieszków stały się zwyczajnie chamskie. Niestety nie wszyscy mogą liczyć na medialny rozgłos, ale czy to oznacza, że wszystkie sprawy powinny być przemilczane? do tego to nie jest tylko sprawa zaginięcia, ale bardzo możliwe, że również morderstwa.
@Mruvek: tak, to prawda. ale czasem robienie rozgłosu pomaga w odnalezieniu. ludzie się angażują, chcą pomóc. dzięki temu odnaleźli np. tego świadka z nagrania. nie ma w tym nic złego. takie rzeczy dzieją się wszędzie, ale jeśli dotyczy to Twoich rodaków, to naturalne jest, że zainteresowanie wzrasta. ludzie ponadto boją się takich sytuacji i śledzą w nadziei, że się to dobrze skończy.