Wpis z mikrobloga

Mirki, przedstawiam mój timelapse conceptu postaci, którą planuje wydrukować w 3D.

Kolejnym krokiem będzie opracowanie modelu 3D, wykonanie kilku wizualizacji, druk 3D.
Postaram się ustawić jego pozę tak, aby znalazł jakieś zastosowanie w życiu codziennym.

Jeżeli chcecie być bliżej tego co robię, zapraszam na fb:
https://www.facebook.com/adrian.przetocki.design/

#grafika #digitalpainting #tworczoscwlasna #design #grafika3d #druk3d #chwalesie
Autorski tag: #przetocki

A i w przyszłości mam w planie takie rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°), że pół mikro oszaleje, aktualnie nie zdradzam szczegółów...
adrianprzetocki - Mirki, przedstawiam mój timelapse conceptu postaci, którą planuje w...
  • 16
@questor: @adrianprzetocki:
Mniej więcej jak na całym świecie. Zlecasz, płacisz, dostajesz wydruk. Przekrój usługodawców i cen jest duży - od dzieciaków z rozklekotym, paskudnie drukującym reprapem drukujących po kosztach, po firmy z profesjonalnymi maszynami pracującymi w technologiach PolyJet, SLS, 3DP itp.
@questor: Z PCV (PVC?) zasadniczo się nie drukuje. Takimi podstawowymi tworzywami są ABS i PLA. ABS się świetnie obrabia - szlifowanie, szpachlowanie, malowanie, co tylko chcesz. Ciekawą cechą ABS jest też to, że można go wygładzić w oparach acetonu.