Wpis z mikrobloga

Moglibyscie polecic jakis poradnik dla poczatkujacych koksow? Chodzi raczej o ogolne ujecie cwiczen na silowni, glownie podstawy - jak wykonywac cwiczenia, jak je laczyc i moze jakies przykladowe plany treningowe.
Moim celem jest sylwetka - zrzucenie kilku kg + wyrzezbienie miesni
#silownia
  • 18
@Saute:
1. Podciaganie
2.plaska skos gora wyciskanie hantlami\ plaska sztanga wyciskanie
3. Martwy ciag
4. Zolnierki
5.przysiady z sztanga
6. 20 min interwalow
Na poczatek taki obwod jest fajny mozba zamiebic 2 z 3
@rudy_bigos:
Znam Pawła osobiście, jest Białorusinem, byłym instruktorem sportowym w tamtejszej armii, znają go wszyscy giriewicy w tym kraju.
Ma Mistrza Sportu Białorusi, a to wartościowy tytuł, możesz to sprawdzić samodzielnie.( ͡° ͜ʖ ͡°)

Proszę wykaż zatem jakąkolwiek "bzdurę" z jego książek i felietonów.
A kłamcą? Ja oceniam informację, nie informującego, a jego informacje są wg mnie rzetelne, chyba, że zaraz się od Ciebie dowiem czego innego.
@Gavroche: żaden z mistrzów Ukrainy ani Rosji nawet nie słyszał o Tsatsulinie - wybacz mi, ale bardziej wierzę ludziom, którzy przerzucali Girie przez całe swoje życie

Artem Gnatusin, Sergej Karpowicz ,Sergej Merkulin, Aleksander Możarow ,Ania Lewandowska, Artur Sasik, - nikt z nich nawet nie słyszał nigdy o nim

Tsatsulin to postać tak jak mówiłeś wypimpowana przez USA - instruktor sportu tak, ale nigdy nie był w żadnym wojsku/armii, nigdy nie trenował
@rudy_bigos:
W takim razie to tylko Twoje antypatie i oprawa Ci nie pasuje.
Skreślając z tego powodu źródło, możesz przegapić wiele informacji.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja znam ludzi z WKL, takie nazwiska jak Rasskazov, Zaitsev, Mikhaluchuk, Kobzev, Mishin czy Scherbina i oni znają Caculina od szczeniaka, nawet gdzieś zdjęcia są, ale go nie lubią, bo giriewoj sport a hardstyle to różne baje.
Są też zdjęcia z białoruskiej
@Gavroche: Giriewoj też lubiłem, do czasu masy kontuzji wśród ćwiczących. Styl dźwigania pięny, z gracją i płynny - to na plus. Niestety hard zdrowotnie ma ogromną przewagę.

Ja trochę patrzę na wszystko zdrowotnie, bo dla mnie ruch ma być optymalny, wg wzorców, i wg stylu życia jaki preferujemy od zawsze - sport dla sportu i coraz większych obciążeń ponad normę naszych organizmów mnie nie kręci : ) co nie znaczy, że
@rudy_bigos:
Moim zdaniem w sporcie chodzi o wynik, ale żeby się cieszyć sportowym stylem życia, trzeba być zdrowym.
Balans.
A norm w naszych organizmach nie ma, jest za to niesamowity potencjał adaptacyjny, od nas zależy na ile go chcemy rozciągnąć.
Denerwuje mnie ciągłe powtarzanie frazesu, że jakiś dystans, jakiś ciężar czy jakiś ruch, powodują kontuzje czy utratę zdrowia.
Jak się nie słucha swojego organizmu i nie korzysta z przestrzeni między uszami,
@Gavroche: Super, jesteś jedynym świadomym swojego ciała - a masz za sobą armię ludzi nieświadomych, którzy zmieniają plany treningowe na pałę, trenują na pałę ; )

Podnoszą ciężary nieadekwatne do możliwości, często pracę wykonują same mięśnie pomocnicze zamiast tych głównych - uwierz mi , że o kontuzję w takim stanie rzeczy bardzo łatwo. Wiadomo, że kontuzja nie rodzi się z dnia na dzień, to proces nakładających się złych ruchów, i braku
@rudy_bigos:
Znam sporo osób mądrze gospodarujących swoimi zasobami, ale fakt większość ludzi nakręca się i zabija przez kilka miesięcy na siłowni, a potem znikają bez śladu i wyniku.

Ale nadal to wina niezrozumienia instrukcji obsługi używanego urządzenia. To samo jest z odżywianiem, pracą zawodową i stosunkami międzyludzkimi. To proste, ale niełatwe.( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dla mnie miarą sukcesu na wielu płaszczyznach jest to jak niewiele, a nie