Wpis z mikrobloga

Ale dzisiaj będzie fajna audycja ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Zapraszam najserdeczniej słuchaczy #rwmfm na inną niż zwykle odsłonę #misiaczej. Dziś porzucimy na chwilę spokojne, łagodne wymieszane granie na rzecz... starych polskich przebojów!
I nie, nie chodzi o lata '90 i '00, ale o to, czego słuchali nasi rodzice i dziadkowie. Jeśli nieobce są Ci nazwiska Jantar, Majewska, Przybylska, Niemen, Fogg, Zaucha... To nie może Cię zabraknąć!!!
Wasze propozycje i pozdrowienia jak zwykle bardzo mile widziane ;)
To co? Wyruszamy wspólnie w podróż w czasie?
Radjo: http://www.rwmfm.pl/
Audycja potrwa od 19:00 do 21:30.
Pobierz niedzwiedzica - Ale dzisiaj będzie fajna audycja ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Zap...
źródło: comment_Zqo2MaHk8KxRTSBzvrukPZbbyLnJTpu6.jpg
  • 14
@niedzwiedzica:
Mietek Fogg to był równy gość. Daj mi te jedną niedzielę, ostatnią niedzielę a potem niech wali się świat! To jest prawdziwa piosenka o niespełnionej miłości. Wiesz, że przed wojną kolesie zamawiali sobie tę melodię u orkiestry a potem strzelali sobie w łeb. Chcieli, żeby to była ostatnia piosenka w ich życiu. Bo jest prawdziwa. Nie mówi o tym, że widziałem ptaka cień albo, że wszystko się może zdarzyć!
Mietek Fogg to był równy gość. Daj mi te jedną niedzielę, ostatnią niedzielę a potem niech wali się świat! To jest prawdziwa piosenka o niespełnionej miłości. Wiesz, że przed wojną kolesie zamawiali sobie tę melodię u orkiestry a potem strzelali sobie w łeb. Chcieli, żeby to była ostatnia piosenka w ich życiu. Bo jest prawdziwa. Nie mówi o tym, że widziałem ptaka cień albo, że wszystko się może zdarzyć!


@Wyrewolwerowanyrewolwer: czekałam