Wpis z mikrobloga

Mirki, właśnie skoczyłem robić w #blender kamerkę #yi - całość oczywiście 3D wzorowana na zdjęciu które znajduje się w komentarzu ;)

Muszę powiedzieć, że jestem zadowolony z efektu końcowego, nie wyobrażałem sobie, że będzie tak dobrze ;P


Xiaomi Yi
Render: 1080p
Samples: 4k
Render time: 24min

Moja strona na FB

#xiaoyi #blender #blender3d #b3d #grafika3d Jak komuś się mój spam nie podoba, to #sirgornmodeluje można na czarno ( ͡° ʖ̯ ͡°)
sirgorn - Mirki, właśnie skoczyłem robić w #blender kamerkę #yi - całość oczywiście 3...

źródło: comment_BWH5k6LNsbgyhjN10EtFcH73PmFEsyaO.jpg

Pobierz
  • 33
@sirgorn: wow! grafika 3d to jedna z rzeczy, której chciałbym się na uczyć, ale wiem, że nigdy tego nie zrobię - za trudne ;P Miałem nawet podejście do blendera, ale masa innych rzeczy zawsze na głowie i jakoś przepadło
@Cichy_Waldziu: najciężej jest wbić się w rytm - ja po tych 3 miesiącach miałem naprawdę ciężko zebrać, ale ostatnie 3 dni siedziałem tylko przy blenderze i nawet grać się nie chciało ;) 3D polecam się zainteresować w szczególności jeśli miałeś styczność z fotografią (masz jakieś pojęcie o tym), wtedy oświetlenie obiektów idzie dużo łatwiej, bo robisz to podobnie jak fotograf ;)