Wpis z mikrobloga

@psik64: Chciałem się ogólnie zorientować w opiniach nt. tej uczelni. Z tego co czytałem na necie to nie są zbyt optymistyczne ale wolałbym właśnie posłuchać co o tej uczelni sądzi student. :P
  • Odpowiedz
@Breezowy: Czemu nie sa zbyt optymistyczne? Podaj jakis przyklad ;) Ja poki co nie spotkalem sie z takimi opiniami, jesli chodzi o ludzi z roku czy poznanych na uczelni, to tez nikt raczej nic zlego nie mowi, czasem ktos narzeka na WU. Mi tam sie podoba, mamy sporo zajec z ludzmi, ktorzy faktycznie pracuja w zawodzie i nie pieprza nam glupot tylko faktycznie przekazuja wiedze, ktora sie pewnie przyda, mamy spoko
  • Odpowiedz
@Breezowy: ta szkoła na Kutrzeby to w ogóle jakiś chyba wynalazek dla ludzi którzy nie dostali się na UAM, z opowiadań znajomych wnioskuję że nie warto, lepiej od razu uderzać na UAM czy Poli.
  • Odpowiedz
@Breezowy: Tak, sjończyłem nawet, ale nie informatykę, inny wydział, chociaż zajęcia z ludźmi z wydziału informatyki miałem. Mam za to ogólnie sporo znajomych. Poziom na pewno znacznie wyższy niż na innych uczelniach w Poznaniu i generalnie przygotowują raczej dobrze. jak chcesz się czegoś konkretnego nauczyć to bym na pewno polecał.
  • Odpowiedz
@Breezowy: O każdej uczelni znajdziesz takie opinie, a 'studenta maja w dupie'. W porównianiu do publicznych uczelni to w CDV obsługa w dziekanacie itp jest wrecz boska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Breezowy Studiowałam w CDV nauki humanistyczne i jestem zadowolona z tej uczelni. Daje ona szerokie możliwości zdobywania praktycznej wiedzy oraz jest wiele zajęć ze specjalistami w danej dziedzinie. No i w 100% zgadzam się z opinią @psik64
Jednakże nie wiem jak wygląda tam informatyka, ale kiedy studiowałam na tej uczelni to były średnie opinie na ten temat. Nie wiem czy to sie zmieniło, czy nie. Możliwe, że po latach wygląda to lepiej
  • Odpowiedz
@MaciejPN: Wiem, powinienem dostać złoty szpadel za odkop, ale kurcze nie wypowiadaj się na temat tej szkoły, skoro nie masz porównania. Sam studiowałem informatykę na UAM, matury pozdawałem na > 70% + parę na 100%, a przeniosłem się na CDV. Poziom prowadzących jest zdecydowanie wyższy niż na uniwerku czy politechnice. Przedewszystkim jest taki, że potrafią wytłumaczyć wszystko zrozumiale. Nie ma tutaj mrozowych dziadków, którzy są trzymani od kilkunastu / kilkudziesięciu lat.
  • Odpowiedz