Wpis z mikrobloga

Hejo Mirecki!:)

Ostatnio w sumie bardzo niewiele się dzieje. Zwierzaki jedzo, kupkajo, terrraria się skręcajo a ja razem z nimi ;D Lotki chyba jakoś przyjemiej na mnie teagują ostatnio, samiczka jedna nawet dała się pogłaskać (to chyba Afera była). Poza tym czekamy na @abramek aż skończy laptopa do strimu ;)

Wczoraj wrzuciłam małe agamki karłowate do wody pierwszy raz, o maatko ale zabawa:D poniżej kilka zdjęć i filmik z zabaw ;)

>>FILMIK<<

Jeden <- tu się nic złego nie dzieje, one pijo :)
Dwa
Trzy
Cztery

Wołam @michalje - właściciela dwóch z tych małych cudaków ;)

Poza tym karmienie wenszy - zawsze soł macz fan. Zbożówki, jak zbożówki, nie ma szału, ale to, co #!$%@?ła ostatnio wąża chińska, to przechodzi ludzkie pojęcie ;D

Ogólnie jest BARDZO łagodna i nie ma z nią problemu. Można brać na ręce itp itp, zero oznak wariacji. Ale jak się ją karmi... no właśnie ;D Za pierwszym razem widziałam, że nieco jej agresja skacze, ale olalam sprawę, dwa dni temu karmiłam ją znowu. Wrzuciłam pęsetą szczura do terrarium, ledwo zdążyłam zasunąć szybę, wystarczająco, że zakryła mi twarz, a ten dałn rzucił się na mnie z mordą ;D i to nie lekko, czy coś. Z pełną, gigantyczną mordą, prosto w moją twarz! na szczęście między nami była szyba, więc tylko przygrzała mocno, jak zrozumiała swój błąd, to zabrała się za szczurasa... Ja za to spadłam ze stołka (terrarium jest wysoko, a ja mam 130 cm w kapeluszu). Później jeszcze atakowała rękę przez szybę, bo czuła ciepło. Ogólnie po trzech takich szczurasach się najadła i uspokoiła. Teraz jest przytulnym zwierzakiem ;D


A oto filmik ze spokojnego wciągania szczura od dupy strony ;D

Fanpage - Strona - Allegro

#gadzibastion #wykopowypupil #lotopalanka #lotka #agama #agamy #waz #wonsz #weze #terrarystyka #smiesznypiesek #chwalesie #szczecin

Na spamlistę można zapisać się Tutaj
Khaleesi - Hejo Mirecki!:)

Ostatnio w sumie bardzo niewiele się dzieje. Zwierzaki ...

źródło: comment_wRWWFtB8PzxsmkKxYHJR6Kd9q7ufivbf.jpg

Pobierz
  • 46