Wpis z mikrobloga

@kiken: Po prostu Besheda ssie
@Bethesda_sucks: Swoją drogą ta z 97 nie wygląda źle, wręcz przeciwnie dalej cieszy oko, powiększając widać że to nie ta grafika ale mimo wszystko bardzo ładne ujęcie (ale te ich miny były irytujące)
Żeby w falloucie 4 to pobili łeb na szyję musieli by JASNO postawić na grafikę czego nie zrobili i wyszło tak że wygląda gorzej od Laury (?)
  • Odpowiedz
@Bethesda_sucks: Nie ma to jak porównać cut scenke, czy tam talking head ze screenem z gry, dupa ci w końcu pęknie od tego hejtu na bethesde. A prawda jest taka, że możesz sobie razem z @wielooczek pop[łakać, ponarzekać a i tak nic to nie zmieni( ͡° ͜ʖ ͡°) F4 będzie dobrą grą, bethesda zarobi w #!$%@? siana i będzie zabierać się za F5 i weź w końcu
  • Odpowiedz
@m00n:

F4 będzie dobrą grą

Film Transformers pewnie też uważasz za dobry. Te wybuchy! No i... co tam jeszcze? A, no tak- więcej wybuchów! To co masy kochają najbardziej.

No i Zmierzch, przecież też okazał się sukcesem i zarobił kupę forsy.

bethesda zarobi w #!$%@? siana

Wiele sukcesów finansowych bazuje na koszeniu idiotów. Nic nowego.

mamy rok 2015 a nie 1997

Czyt. teraz gry polegają na naparzaniu w button na padzie,
  • Odpowiedz
@wielooczek: Nie oglądam zbytnio telewizji. Jedyne filmy jakie oglądam/oglądałem to filmy Kubricka, Cronnenberga i Lyncha ale nie masz pewnie pojęcia co to za reżyserowie bo w tych czasach albo Cię nie było albo na gówno mówiłeś papu ( ͡° ͜ʖ ͡°) kolego ja jestem wychowany na takich tytułąch jak Eye of the beholder w które pewnie nie grałeś i nie widziałeś na oczy i uwierz mi, że
  • Odpowiedz
@m00n:

kolego ja jestem wychowany na takich tytułąch jak Eye of the beholder w które pewnie nie grałeś i nie widziałeś na oczy i uwierz mi, że w czasach falloutów też był hejt, że to już nie to samo co kiedyś.

Potrafisz podac jakis przyklad tego "hejtu"? Bo z tego co pamietam to o F1 mowilo sie wlasnie ze to rasowy RPG.
  • Odpowiedz
@Dinth: Hejt był na F2. Gra było na początku mocno zbugowana, niegrywalna wręcz, znikajacy samochód, bagażnik w losowych miejscach na pustkowiach, problem z save-ami, zacinające się tury podczas walki, że nie można było jej ukończyć, bezsensownośc niektórych lokacji jak np. new reno. To tak na szybko mi się przypomniało.
  • Odpowiedz