Wpis z mikrobloga

Dzień dobry/ dobry wieczór za krat mirki i mireczki tutaj @gorush (można wołać mnie odpiszę przez ludzi moich bo póki co za kratami czytaj banik - #freegorush #ciszawyborczacwel ):D

Póki nie ma wyników to spróbujemy coś ogarnąć odnośnie #wykoppiwo w #katowice lub też źle tagowane #katowicewykopparty

Jak wiecie było parę pomysłów na datę imprezy i wybraliście termin:

14 listopada - sobota. Tak wiem, że wtedy jest koncert Kult'u w Katowicach niestety także jedno piwko + przybić piątek i wio się bawić + wrócić ( ͡º ͜ʖ͡º)

A teraz trudniejsze pytanie gdzie robimy imprezkę (proszę zaplusować dany lokal albo dopisać własny) - krótkie info
- absurdalna - stara i kochana 10+ kranów z kraftem bez piw "normalnych" z osobnym pomieszczeniem (tak gdzie ostatnio). Póki co rezerwacja nie stanowi problemu.
- biała małpa - rezerwacja lokalu płatna 100zł co oznacza podział 100zł na ilość osób 3-4 zł ale najwięcej piw i dużo miejsca na piętrze - moim zdaniem całkiem dobry pomysł (jak będzie więcej osób to zrobimy rozdajo o piwo z nadwyżki kasy wg :D)
- cybermachina - lokal z grami planszowymi bez kraftu prawdopodobnie (i nie wiem co z rezerwacją jest oraz czy bd miejsce - może ktoś wie lepiej).

Jeżeli uważasz, że ktoś nie został zawołany z list poniżej a byłby chętny to śmiało - zapraszam zrób to za nas:)
  • 42