Wpis z mikrobloga

Zmieniliśmy miejsce streama. Przeszło na YT, może tam go nie zabijecie i nie będzie problemu żadnego. W każdym razie - pierwszego dnia było zapalone swiatło, przedwczoraj już zrobiłam ledy czerwone. Oświetlone jest bardzo dobrze, a lotkom nie przeszkadza. Wczoraj, kto widział, ten wie, biegały, latały, fajnie było ;D Dziś, mam nadzieję, że też zadziała i bedo śmigały, jak zwariowane. Jakość jest, jaka jest, kiedyś będzie lepsza. Szczerze, to nie rozumiem strony technicznej problemu, ale ponoć między innymi za słaby lapek jest. @piotrdamian ustawiał to YT razem z @abramek, oni może to lepiej wytłumaczą

Lotki dzisiaj siedzą nie w tym worku, co przedwczoraj, tylko w budce, mniej więcej na środku ekranu, na samej górze.

Do żarcia dzisiaj dostały kiwi, awokado, brzoskwinię i mandarynkę, oraz jogurt, Danonka bananowego ;) Wszystko posypane kilkoma mącznikami i mała garstka swierszczy luzem puszczona po klatce.

O tu tu tu - mam nadzieję, że nie zabijecie go, tak, jak osstatnio.

Fanpage - Strona - Allegro

#gadzibastion #wykopowypupil #lotopalanka #lotka #terrarystyka #smiesznypiesek #chwalesie #szczecin

Na spamlistę można zapisać się Tutaj
Khaleesi - Zmieniliśmy miejsce streama. Przeszło na YT, może tam go nie zabijecie i n...

źródło: comment_xmU1UBCYfDRlPYQKuHgIFbwAIA2xsnCY.jpg

Pobierz
  • 40