Wpis z mikrobloga

@Bethesda_sucks: Był materiał na TVgry.pl, gdzie były wymienione wady i zalety produkcji. Sam miałem okazję pograć i muszę się z nimi po części zgodzić. Gra jest fajna, ma zajebisty system atrybutów (tak jak na prawdziwe RPG przystało, a nie to co w #fallout4 #heheszki) Jednak 11 lat robienia gry dało o sobie znać i grafika jak i też przedstawianie historii dziś nie zachwyca. Z chęcią bym zobaczył tę perełkę na
@Asterling: @KaszaGryczana: Wiem, oglądałem i czytałem co mówili dlatego mówię, że to rynsztok, a ten cały Gambrinus84 to zwykły casual, który nie powinien zabierać się za recenzowanie prawdziwych erpegów. W materiale można np. usłyszeć, że "Nie ma tutaj większej fabuły", lol lol lol.

Albo: "gra jest krótka" co jest kłamstwem. Jedna ścieżka rozwoju jest krótka, ale tych ścieżek jest od groma! Mam aktualnie ponad 200h gry na Steamie i wciąż
@Asterling: lol
Każda ścieżka to zupełnie inna rozgrywka. De facto jest tu kilkanaście erpegów w jednym, bo:
1) Każdy "background" wiąże się z innymi zadaniami i otwira inne drzwi (część się oczywiście pokrywa, ale jest naprawdę sporo unikalnej zawartości)
2) Nawet gdy wybierzemy ten sam background co wcześniej, podejmując inne decyzje otrzymujemy zupełnie inną rozgrywkę

Mając to na uwadze liczba godzin rozgrywki rośnie wykładniczo. Jeśli uważasz inaczej tzn. że w grę
@krl_krl:
Dobre pytanie, jak bardzo można być tak opętanym nienawiścią,że każdego kto ośmiela się nie lubić fallout 3 nazywa się betonem i/lub konserwatystą...
Bo przykłady takiego zachowania można podawać i podawać...
http://archiwum.valhalla.pl/news8289-Fallout-3-bedzie-do-bani-czyli-witajcie-w-swiecie-konserwy.html
Albo wpisać w google: "gry-online" + "beton" +"fallout 3" ...
Albo poszukać na forum cd-action...
Albo poszukać na forum gram.pl
Coś mi się wydaje,że do tych ludzi krl_krl nigdy nie miał żadnych 'ale'...
Ale jak tylko ktoś powie coś
Coś mi się wydaje,że do tych ludzi krlkrl nigdy nie miał żadnych 'ale'...


@storyfag: no właśnie, wydaje ci się
oparłeś całą swoją zielonkową wypowiedź na domysłach i komentarzach zupełnie nie znanych mi ludzi
zresztą pisanie o ludziach z góry coś odrzucających "betony" to jedno a wieczna krucjata pod nickiem "Bethesdasucks" to co innego
@krl_krl:
"no właśnie, wydaje ci się"

Rozumiem,że jak wejdę w pierwszy lepszy temat na golu/cd-action w którym ktoś kto nie lubi fallouta 3 jest nazywany betonem to znajdę tam też posta krlkrl masakrującego takie zachowanie?

"zresztą pisanie o ludziach z góry coś odrzucających "betony""

Rozumiem,że masz dowody,że każdy kto nie lubi fallouta 3 odrzucił go 'z góry' ?

"wieczna krucjata pod nickiem "Bethesda
sucks" to co innego"

Ale wieczna krucjata
Rozumiem,że jak wejdę w pierwszy lepszy temat na golu/cd-action w którym ktoś kto nie lubi fallouta 3 jest nazywany betonem to znajdę tam też posta krl_krl masakrującego takie zachowanie?

nie, nie odwiedzam tych stron

Rozumiem,że masz dowody,że każdy kto nie lubi fallouta 3 odrzucił go 'z góry' ?

op już ma wyrobioną opinię nt. f4 - pisałem o takich zachowaniach

Ale wieczna krucjata 'nie lubisz fallouta 3 = jesteś beton' to już