Wpis z mikrobloga

Czas na #chwalesie i #pokazauto z mojej strony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#hyundai Coupe*, 2.0, 142 KM, 2005 r.

Nagroda przyznana sobie za rok ciężkiej pracy na #emigracja :) Fajnie jest spełniać swoje marzenia, polecam ten stan! :)
Z tego miejsca gorąco pragnę podziękować mirkowi @Sheppard25 za masę nieocenionych porad z pierwszej ręki! Piwo czeka :) Czas chyba na założenie tagu #bojowkahyundaicoupe :)

#motoryzacja
cinek687 - Czas na #chwalesie i #pokazauto z mojej strony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#hyundai Coupe...

źródło: comment_JQmtTSGpVH0m8gwpQx9T1cmSkknOYtF3.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
@cinek687: W sumie nie ma o czym, to nie była wina samochodu. Kolega nie wymienił opon i jedna poszła. Wpadliśmy w poślizg i zrobiliśmy ładne salto. Gdyby nie poduszka powietrzna przy fotelu to rozbiłbym głową szybę. Tak że bezpieczeństwo oceniam na 9/10 bo głowa mnie trochę bolała po uderzeniu w podsufitkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SiarkoWodor: Potwierdzam, nie jest to auto dla wysokich ludzi, myślę, że powyżej 180 cm może być mało komfortowe, podsufitka rzeczywiście jest blisko, jak w maluchu :)
Dobrze, że nic Ci się poważniejszego nie stało. Opony na szczęście mam dobre ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@konsu: Zamazałem stare blachy poprzedniego właściciela. Obecnych nie widziałem sensu zakrywać ;)
Myślałem nad modelem poliftowym, jednak bardziej zależało mi na doinwestowanym i zadbanym egzemplarzu.
  • Odpowiedz
@cinek687: Ładny! Gratulacje zakupu, no i żeby śmigał bezawaryjnie. W sumie może rozważę ten model jako moje przyszłe auto, mimo upływu lat cały czas dobrze wygląda.
  • Odpowiedz
@cinek687: Zawsze mi się wydaje, że mimo upływu lat ten samochód będzie dobrze wyglądał. Tak z ciekawości - jak jest z miejscem na tylnej kanapie? Bo jakby nie patrzeć to coupe. Idzie załadować się do tego samochodu w 4 osoby?
  • Odpowiedz
@Sarpens: Z tyłu jest nisko. Przy zamykaniu bagażnika trzeba uważać, by nie roztrzaskać tylnej szyby na głowach pasażerów :) Nawet są stosowne ostrzeżenia ponaklejane. Wiozłem ostatnio różowego o wzroście 165 cm z tyłu i stwierdzam, że wyższej osoby nawet nie ma co próbować tam pakować. Tym bardziej w mieście, gdzie zdarzą się jakieś wyboje. Mi specjalnie to nie przeszkadza, zwykle jeżdżę sam, ewentualnie we dwoje, więc nie ma problemu.
Dużym atutem
  • Odpowiedz
@cinek687: A tak z ciekawości - inne wersje tego samochodu np. po lifcie itd. też mają tak nisko z tyłu? : D A ja nie wierzyłem jak mi kumpel mówił, że w coupe to się wozi tylko kratę piwa z tyłu xD
  • Odpowiedz
@cinek687: Siema, jak tam się hyundai sprawuje? Sam się mega zajarałem tym coupe. Rozrzut cen na otomoto jest spory. Co sądzisz o takich egzemplarzach w okolicach 9-10k? Omijać z daleka, przycebulować jeszcze trochę i celować w 12-13k?
  • Odpowiedz