Wpis z mikrobloga

Szukając piłki lacrosse...
1. Potrzebujesz 375$.
2. Kupujesz 500 piłek po 0.75$ każda (niecałe 3zł)
3. Czekasz kilkanaście dni na transport, w międzyczasie robisz szablon na allegro
4. Dopisujesz #crossfit - to element ryzyka, ponieważ nie masz certyfikatu level 9000+
5. Sprzedajesz piły po 29zł
6. Inwestycja się zwraca po sprzedaży ~50 piłek
Kurtyna.
#silownia #bekazcrossfitu #mikrobiznes
Masterczulki - Szukając piłki lacrosse...
1. Potrzebujesz 375$.
2. Kupujesz 500 pił...

źródło: comment_yQxysUmX84dJMorAYfpWdioCKxDeOUiL.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@Masterczulki: znam jeszcze dwa takie hacki jak by ktoś chciał, oddaje za darmo!:

- fartuch lekarski za kilka złotych, sprzedawany jako zimowy kamuflarz do ASG/Paintballa
- przycisk stykowy za kilka złotych, sprzedawany jako Killswitch do gitar
  • Odpowiedz
@Masterczulki: Ja podobnie handlowałem :D Sprzedawałem towar na allegro który miałem tylko wirtualnie, ktoś kupował ode mnie na allegro buty za 180 zł a ja zamawiałem mu je z aliexpress (koszt 80 zł), w miesiąc poświęcając godzinę czasu dziennie wpadło mi na czysto jakieś 4 tysiące, ale interes bardzo ryzykowny i z wielkim żalem musiałem się wycofać.
  • Odpowiedz
@Blizz4rd: Raz że allegro zablokowało konto za sprzedaż replik a dwa to obawy jakie konsekwencje prawne grożą z tego tytułu, zauważyłem jednak że sporo osób dalej tak handluje na allegro i to z powodzeniem.
  • Odpowiedz
@jezyk123: Wystarczy ze wejdzie jakiś przedstawiciel na allegro który ma wyłączność na dystrybucje piłek tej firmy. I z automatu wysyła do prokuratury informacje o możliwości popełnienia przestępstwa oni przychodzą zabierają asortyment i komputery. Sprawa ciągnie sie dwa lata przy okazji znajdują jakies nielegalne oprogramowanie. I jesteś udupiony.
  • Odpowiedz