Wpis z mikrobloga

Zagadka:

Co jest nie tak z tym zdjęciem?

Na pierwszy rzut oka wszystko zaje - uśmiechnięci ludzie, maraton, piękna pogoda.

Ale przyjrzyjcie się.

Widzicie?

Tak, #!$%@?, tak.

Ci ludzie biegną po #!$%@? obwodnicy Wrocławia.

Już #!$%@? z centrum, tam zawsze przy okazji maratonu są dantejskie sceny. #!$%@?, że nie ma żadnych znaków jak to objechać. #!$%@?, że nawet jakby były to by się nie dało, bo moja dzielnica jest po prostu otoczona maratonem.

Ale po #!$%@? obwodnicy!?

Żaden Episkopat, żadne Służby, Loże czy Mafie, żadni Żydzi, żaden Michnik, ani żaden Donald Tusk nie jest tak blisko absolutnego dyktatu jak te zmurszałe dziady w kolorowych butach.

Za rok będą biec po autostradzie, a za dwa lata wbiegną wam do domu spoceni, w obcisłych gaciach i nie przestając truchtać wygrzmocą żonę. I nie będzie zmiłuj, bo "jak jesteś taki mądry to sam przebiegnij 40 kilometrów.".


XD

Mam to stąd

#heheszki #bekazpodludzi #wroclaw #bieganie #maraton
Aerials - > Zagadka:

 Co jest nie tak z tym zdjęciem?

 Na pierwszy rzut oka wszys...

źródło: comment_885F6p5HzGkoRYwpR4vYQgrGPIHZsaHH.jpg

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
@mars83: @jakis_dlugi_login_co_ma_35_znakow__: Kocham komentarze

co nie zmienia faktu, ze malo kogo interesuje ze grupa ludzi chce sobie pobiegac kosztem naszego czasu w korku. jak lubisz fotografowac ptaki, to nie wysiedlasz polowy dzielnicy zeby w ciszy ci sikorka usiadla na tej galezi co trzeba. masz hobby, rob je sobie sam.


wytlumacz w czym jest #!$%@? gorsze jezdzenie samochodem do galerii? cytujac klasyka wolnosc jednych nie moze byc kosztem drugich, tak wiec
  • Odpowiedz
@jazuu: Chyba tak, tylko im nie przeszkadzałoby bieganie po asfalcie

kierowcy nie pozwolą, by choć jeden dzień w roku ktoś korkował miasto za nich ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ajuto00: Ale po co wybudowano obwodnicę to Ty wiesz?
  • Odpowiedz
@Aerials: po to by w dni powszednie jeździły samochody, z tego co wiem, to przeważnie jeżdżą...

Mój Boże, właśnie sobie wyobraziłem, jaki byłby ból dupy, gdyby Tour de Pologne przez Wrocław przejeżdżał :D
  • Odpowiedz
Ja jebię. Maraton jest w niedzielę, od miesięcy trąbią o utrudnieniach a Januszom zawsze źle ( ͡° ʖ̯ ͡°) Inna sprawa, że np. zamykanie ulic o godz. 7:00 w miejscach gdzie czołówka dobiegnie ok. 10:00 jest trochę nie w porządku.
  • Odpowiedz
@ajuto00: Tour de Pologne to trochę co innego. Ja wyobraziłam sobie właśnie te dantejskie sceny, gdyby jednego dnia na ulice wypuścić biegaczy i masę krytyczną.

@ArcyCyc: No tak, ci, którzy nie mogli dojechać do pracy i byli źli to od razu Janusze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Aerials: Jak na moje oko to wszelkie pretensje/gorzkie żale należy kierować do organizatorów bo sami uczestnicy raczej nie mają wpływu na przebieg trasy.
  • Odpowiedz
@Aerials: a ja się nie dziwię kierowcom i nawet ich popieram. Jak chcesz pobiegać, to masz chodniki, parki, skwery, a nawet bieżnie, ale nie, trzeba się #!$%@?ć na ulicę. O patrzcie jaki ja jestem sportowiec. Biegam, a wy tylko w tych autach. Jeszcze wam się wjebię na ulicę, żeby was bardziej #!$%@?ć.
  • Odpowiedz
@ajuto00: Porownywanie korkow spowodowanych iloscia aut do blokoda drogi przez jakichs biegaczy to tylko pokaz glupoty.
Samochodem nie jedziesz aby sie przejechac w kolko i zmierzyc czas, tylko przemieszczasz sie z pkt A do pkt B w jakims celu. Roznica jest w celu czynnosci.
  • Odpowiedz
@bykubyk: pokaz głupoty, to porównywanie sytuacji nadzwyczajnej, święta, imprezy do której biegacze maratończycy przygotowują się kilka miesięcy do codziennej sytuacji.

Na Boże Ciało podejdź do proboszcza i zapytaj, po cholerę wy tak łazicie, nie lepiej autobusem podjechać, kurna z Grażyną do Lidla nie możemy się dostać.

Rozumiem uciążliwości, ale nie rozumiem, jak można być taki antyspołeczny i egoistyczny, by za wszelką cenę zhejtować czyjąś imprezę. Nie jestem biegaczem, nie byłem na
  • Odpowiedz
@Aerials: #!$%@?, w tym kraju nigdy nie będzie normalnie :D Wielki ból dupy o to, że ktoś wykorzystuje przestrzeń miasta do pozytywnej akcji raz w roku w niedzielę. Przecież tych biegaczy tam jest więcej, niż samochodów, które by przejechały przez te kilka godzin.
  • Odpowiedz
@JackBauer: Racja, w dupie z tymi, którzy nie dotarli do swoich "pozytywnych akcji", bo nie mogli przejechać obwodnicą, która została zrobiona po to, żeby jeździły nią samochody i nie korkowały miasta.
  • Odpowiedz
@Aerials: ale wiesz ze to jest obwodnica srodmiejska prawda? I ze konczy sie ona w dupie, czyli na poswietnym
koniec obwodnicy srodmiejskiej .

A trasa po obwodnicy biegla od tego konca (czy tam poczatku), przez az dwa zjazdy O TAK O.

Boldupisz o ta obwodnice, jak wystarczylo przejechac obok mostem redzinskim i wychodzi to nawet szybciej. Ewentualnie cisnac mostem osobowickim jakies 2km dalej na poludowy-wschod na rzece.
  • Odpowiedz