Wpis z mikrobloga

#syria #imigranci #polityka #niepopularnaopinia
Jeśli zabiega się o atencję i plusy na wykopie, to obecnie zgodnie z panującym trendem trzeba 'pojechać' po uchodźcach.

Pewnie jako jeden z nielicznych jestem za rozsądnym przyjmowaniem imigrantów, którzy opuszczają swój kraj nie w celach zarobkowych (jak to jest w przypadku polskiej emigracji), ale 'szukają schronienia' (nie będę tu szukać wyrafinowanych określeń). Polacy obawiają się, że ich chrześcijańskie wartości stoją w obliczu zagrożenia ze strony wyznawców islamu... K*rwa mać! Z tego, co czytam na wykopie i w niektórych prawicowych mediach, to obawiam się, że tu nie ma czego bronić.
W Polsce chrześcijaństwo jest mitem - skoro Katolicy zaprzeczają głównemu przesłaniu (przykazaniu) ich religii - to jest miłości bliźniego. Argumenty o różnicy kulturowej, nieznajomości języka, braku finansów uważam za naciągane... wystarczy zobaczyć np. polskich Januszów na wyspach, jak biegle władają językiem obcym i jaką wysoką kulturę prezentują (nie będę tu się rozpisywać).

Nic mnie nie #!$%@? bardziej niż polska hipokryzja i próba budowania wizerunku kraju wiecznie poszkodowanego - właśnie pokazujemy jak traktujemy poszkodowanych. Oby podobny los nie spotkał nas, gdy np. Rosja postanowi sprawdzić nasze granice... wówczas będzie biadolenie i błaganie świata o pomoc. Zobaczymy, czy świat będzie skory do przyjęcia polskich pseudo-Katolików, którzy mieli innych gdzieś, gdy byli w potrzebie.
Pobierz n.....p - #syria #imigranci #polityka #niepopularnaopinia 
Jeśli zabiega się o atenc...
źródło: comment_8EwpNh1EVm5JaaUPffONbFQI9R4ryOop.jpg
  • 9
@nextvip: Nie wiem dlaczego miałbym podawać przykłady z tego roku. Poważnie. Poza tym mam dziwne wrażenie, że gdybym podał odpowiedź na Twoje pierwsze pytanie, to odpowiedziałbyś, że to wcale nie tak dużo, a gdybym dodał pociągi, to też by wyszło, że przecież tyle pociągów jeździ codziennie i nic im nie jest, a więcej ludzi wpada pod pociągi niż wylatuje w nich w powietrze, więc spoko git nagonka i rasizm.
@Prince_Prospero: w pewnym sensie odpowiedział Tobie @Stah-Schek:
tyle, że w naszych polskich więzieniach 99% to Polacy - nie starajmy się robić z Polaków świętych, bo to się nie uda. A w tym upatruję nasze przekleństwo - że niby jesteśmy wyjątkowi - i nasze Matki Boskie Częstochowskie i inne, które nas strzegą przed złem przez tysiąclecia.