Wpis z mikrobloga

Mircy, mamy tym razem zadanie specjalne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Całkiem niedawno nasz marketing powiększył się x 2, czyli przyjęliśmy nową koleżankę. Ma na imię Sandra i wczoraj przypadkiem została wciągnięta w Wykop (stalking jej zdjęć i te sprawy). Skoro już tu się pojawiła to musimy ją zaznajomić ze specyfiką mirko. I teraz najważniejsze:
Prosimy o wrzucenie w komentarzach wszystkich najważniejszych past, co by dziewczyna mogła trochę poczytać. 3 z nich zostaną nagrodzone przez nas fajnym spersonalizowanym upominkiem. To co, zaczynamy? :)

#pasta #heheszki #solgaz #sandra #atencyjnygazowypasek #bojesie
SOLGAZ - Mircy, mamy tym razem zadanie specjalne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Całkiem niedawno nasz...

źródło: comment_bZ2rTBZD2C57aWJwg3shVqSWQmmIzrHJ.jpg

Pobierz
  • 216
@SOLGAZ: na przypale albo wcale ( ͡ ͜ʖ ͡)

anonki co się #!$%@? to ja nawet nie. typowy don spierdon lewer 20 here xD polska Z, mieszkam z mame, lurkuje, oglądam sobie chińskie bajki ;3 i nikomu swoją żałosna egzystencja nie przeszkadzam ale dzisiaj chyba planety ustawily się przeciwko mnie xD

wszystkich świętych czyli doroczne święto wychodzenia z piwnicy xD razem z mame i tate mieliśmy
@SOLGAZ: Ja jebię ale mnie #!$%@?ą wszelkiej maści internetowi hobbyści w tym kraju, kopałbym ich jak kurczaki. Chcesz zacząć coś robić, nie wiem #!$%@? łowić ryby, sklejać samoloty, srać psa jak sra, cokolwiek i zadasz #!$%@? na forum pytanie

Witam, chcę zacząć chodzić po bułki. Czy lepiej do biedronki czy do lidla? Pozdrawiam.


to po 10 sekundach masz

Witam, zły dział! Ten temat był już poruszany na forum! Jako, że jesteś
@SOLGAZ: #pasta
Posiadam.
Wróć. Moja żona posiada kota, rasy kotka, rasy czarnej, rasy ze schroniska, rasy małe kocie.
Guzik by mnie to obchodziło gdyby nie fakt, że jest małe, że chodzi to to bez przerwy za mną i trzeszczy- a to na ręce, a to żreć, a to trzeszczy dla samego trzeszczenia zupełnie jak jej pani. Generalnie pogłaskać mogę, kopnąć jakąś rzecz która leży na ziemi żeby kot za nią biegał
@SOLGAZ:

Ja #!$%@?ę mirki co się #!$%@?ło. Wchodzę do baru, zamawiam schabowego, oczywiście muszę czekać aż się dosmaży więc babka dała mi sam kompot. Idę z tym kompotem, patrzę jakaś laska 9/10 siedzi widzę, że chyba nie jest sama, bo stoi talerz z barszczem czerwonym naprzeciwko niej, ale mówię #!$%@? raz się żyje - pośmieszkuję sobie. Laska też pije kompot więc podchodzę do niej i mówię hehe "kocham cię rybko, pij
@SOLGAZ: Nikt nie wrzucił linijkarza? Linijkarz jest król past, jak lew jest król dżungli:

Ja zawsze robię tak: podchodzę do dziewczyny w autobusie i wkładam jej do ręki linijkę - Trzymaj. - mówię. Wtedy rozdziawia buzię i bada mnie spojrzeniem jakby zastanawiała się, czy przypadkiem nie chcę zjeść jej ojca. A ja, oparty o szybę autobusu mówię, że Andrzej jestem. - O #!$%@? tu chodzi? - pyta ona. - Ściśnij linijkę
@SOLGAZ: nie mogłem się zdecydować, ale niech będzie ta:

Kiedyś w pracy zorganizowali bal przebierańców. Szef powiedział, że obecność obowiązkowa inaczej premii nie będzie. Sto złoty super premia #!$%@?. Każdy się zadeklarował, że przyjdzie, bo 100 zł to będą mieli na gaz do samochodu to też musiałem iść żeby nie wyjść na ostatniego przegrywa. Pojechałem od razu po pracy do wypożyczalni strojów żeby wybrać najlepszy zanim inni się obudzą a mi
@SOLGAZ:

Anonki jak kisne xD
Siedzimy sobie z sebixami i karynami na zewnątrz, wiadomo grunt to dobra miejscówka hue hue
Podjeżdża furą jakiś Janusz i zaczyny wyrywać Karyny, mówi że u niego na chacie zajebista inba i żeby z nim się zabrały
Karyny nie takie przyziemne nie dają się tak łatwo wyrwać.
Janusz mówi że wszyscy możemy się zabrać.
Dojeżdżamy na miejsce, ten prowadzi nas do kuchni.
Super impreza #!$%@?.
Zostawia
@SOLGAZ:
lata 90te
lvl 17
wakacje
mame #!$%@? cie na jakis obóz dla ostrej patoli
mame ale ja nie che
zamknij morde jedziesz bo zapłacone XD
k
jedziesz nie zbyt zadowolony
gdy docierasz do tego ośrodka myślisz se że może być spoko bo fajne miejsce las jezioro itd
XD tylko kible na dworzu
mame cie zostawia i #!$%@? z ojcem januszem OLINKLIZIW do włoch
trafiasz do pokoju z spks sebkami troche
@SOLGAZ:

To uczucie, gdy do mojej siostry przyszedł chłopak i usiadł na jej kocie xD Kot tak bardzo #!$%@?, a związek też tak bardzo #!$%@? xD Żałuję trochę, bo spoko ziomeczek był z jej chłopaka, a kota #!$%@?ł przypadkiem, bo był czarny jak fotel xD Śmiecham, bo siostra płacze, a ja wale konia za ścianą i lurkuję karaczan, a rodzice ją pocieszają, a ja se siedzę za ścianą i #!$%@? jestem
@SOLGAZ:

Pijesz pepsi
Mame ”Anoni nie pij tego świństwa ty wiesz co tam jest?”
A #!$%@? wypijam do końca
Co takiego tam groźnego może być
look na składniki
O #!$%@? zawiera pontyfikatynian dikremówkowy i dwupapież jana
”Mówiłam ci Anoni, teraz musisz zostać papieżem”
Nagle do pomieszczenia wskakuje biskup
HABEMUS PAPAM
KARDINALE ANONI
”Ale ja nie mogę zostać papieżem przecież jeszcze nie ma wyników egzaminuw”
Biskup nie odpowiada
Podchodzi mame, klepie cię
@SOLGAZ: MY WCZORAJ JECHALI DŁUGO TRASE I NASZ KOLEGA CO Z NIM MY JECHALI SPRZEDAŁ NAM POMYS NA BIZNES.

WYPORZYCZALNIA BOBRUW

NAPEWNO NIERAZ MIAŁEŚ PROBLEM ŻE CHCIAŁEŚ SE ŚCIĄĆ DŻEWO ALE NIE WOLNO BO NATURA BO EKOLOGIA I ZARA PRZYJDO I DOWALO KARE.

W NASZEJ WYPORZYCZALNI MORZESZ WYPORZYCZYĆ SOBIE DWA BOBRY. USTAWIASZ WOKUŁ DŻEWA OGRODZENIE WRZUCASZ TAM BOBRY I ONI TO DŻEWO GRYZO I GRYZO AŻ SIE WYWRUCI. A NIEWOLNO IM
@SOLGAZ:

Dzwoni telefon
To twoja friendzone od 5 lat, piękna, czarnowłosa, kochana, milusia ;_;
Ej Anon dawaj na piwo, hehe stęskniłam się
#!$%@?.face.png i co znowu pewnie pojadę ona mi #!$%@? o chłopakach co jej się podobają, trochę się poprzytula "po przyjacielsku'' i znów wrócę z #!$%@? humorem
dobra #!$%@?, jadę, wsiadam na rower i #!$%@? na miasto 8 km
hehe siema Anon, przytulas na powitanie i buziak w policzek #!$%@?.png
qball - @SOLGAZ: 

Dzwoni telefon
To twoja friendzone od 5 lat, piękna, czarnowłos...

źródło: comment_4X7JzSgEWzroU1kbN8yeUR8Ngu6LrcIY.jpg

Pobierz