Wpis z mikrobloga

1 września to dobry dzień na kolejne #rozdajo od PremiumMoto.pl.
Tak jak poprzednio mamy dla Was bon o wartości 50 zł na zakupy w sklepie z chemią samochodową motochemia.pl. Można wyrwać jakiś szamponik lub gąbeczkę i zadbać o furę na dobry początek roku szkolnego.
Zasady standard: losujemy spośród plusujących.
Wyniki dokładnie za 48h - w czwartek o 22.
#staypremium
PremiumMoto_pl - 1 września to dobry dzień na kolejne #rozdajo od PremiumMoto.pl.
Ta...

źródło: comment_BLdpkKpyv0PjUJos1MfruvT7M7HQJvSg.jpg

Pobierz
  • 27
@PremiumMoto_pl: Mam pytanie dotyczące jednego produktu, jaki oferujecie: czy Sonax Xtreme Nano Pro Polish & Wax Nr. 2 250ml Politura woskowa samochodowa pomoże w jakimkolwiek stopniu w przypadku kolistych śladów po myjni i lekkiego zmatowienia lakieru? Czy to jest na tyle agresywne, że stosuje się np. raz na sezon, czy co kilka myć?
@Dokkblar: uważaj bo będziesz obficie krwawił;p #pdk2

@SebusPL: porównywałeś może z Tuga Chemie Alu-Teufel Gel? jakich jeszcze używałeś poza Meguiarsem? jestem ciekaw opinii bo ja się ostatnio przekonałem do Tugi, zdecydowanie tańszy - 25-30 za litr, fajny żelowy wolniej spływa ( byle nie popsikamy za dużo), wiadomo słabszy, ale do stałego utrzymanaia felg w czystosci myślę że wystarczy ( na umycie monoblocków amg brudnych od nowosci czyli pewnie z 10-7
Tuga Chemie Alu-Teufel Gel


@matiasi: Słabizna. W swoim samochodzie tylko raz w roku czyszczę dokładnie alufelgi więc za słaby.
Jak już alufelgi są założone to używam dimer, dzięki temu cały sezon mam eleganckie koła :D