Wpis z mikrobloga

@Felonious_Gru @Deykun: Nie było to celowe - ale widzę, że nie ogarnąłeś, że chodzi o naczelnego stulejarza+multikonciarza wypoku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nieprawidłowe 1 dzień temu przez 2vxa
komentarz: Zgłoszenia z powodem „Multikonto” wymagają od moderatorów ściśle określonych powiązań między zgłaszanym kontem, a innym. W tym momencie ich nie ma na omawianym profilu.
Jak definiujemy "To jest multikonto"?
Posiadanie jednocześnie kilku kont w serwisie, które wykorzystywane są
@urwisjakichmalo:

Nie było to celowe - ale widzę, że nie ogarnąłeś, że chodzi o naczelnego stulejarza+multikonciarza wypoku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To raczej Ty nie rozumiesz, że nie banujemy z notatką "przecież widać że to multikonto X" tylko musimy mieć konkretne powiązania pomiędzy kontami. Łatwo się oburzać o to, że moderacja nie banuje "oczywistych" multikont. Problem w tym, że niektórzy z takich oburzonych
@Deykun: Ale ja się nie oburzam, ja tylko powiedziałem, że lubię bg4, a 2xva jest niedorozwinięty, to wszystko
( ͡° ͜ʖ ͡°)

A to, jak ogarnia bg4 to powinniście wszyscy obcinać i się od niego uczyć, to by was nie bluzgali na każdym kroku

Ty nie rozumiesz, że nie banujemy z notatką "przecież widać że to multikonto X" tylko musimy mieć konkretne powiązania pomiędzy kontami


To ty
Pobierz u.....o - @Deykun: Ale ja się nie oburzam, ja tylko powiedziałem, że lubię bg4, a 2xv...
źródło: comment_HY3PvWio2X9IhworTUTz4jJnJNaH7D6Z.jpg
@urwisjakichmalo:

To ty chyba nie rozumiesz, że Twoim obowiązkiem jest to sprawdzić zamiast z automatu odrzucać

Ale jesteś wstanie pojąć, że dowody na to, że jakieś konto jest multikontem mogą się pojawić później? Żeby dodać zdjęcie Michała naprawdę nie trzeba mieć racji (o użytkownikach też takie jest), a ja Ci wskazałem komentarz do odrzuconego zgłoszenia w którym jak byk masz, że odpowiednie powiązania mogą się pojawić w przyszłości, a potem wytłumaczyłem,
@urwisjakichmalo:
Ja naprawdę się staram z Tobą porozmawiać, możesz więc mnie szanować na tyle żeby odnieść się rzetelnie do tego co napisałem w ostatnim akapicie? Pokazujesz inne konta zbanowane za multikonto jak dowód czegoś konkrenego? Tak, te konta też wcześniej mogłyby czyste, a potem typ mógł popełnić błąd i wpadł.
Przypadkowe zbanowanie osoby która założyła tu konto pierwszy raz za multikonto uznasz za pełnosprawne, skoro uznajesz za niepełnosprawne nie banowanie bez bezpośrednich powiązań?

@Deykun: Ale ja nie piszę o przypadkowych zbanowaniach. To są konta tej samej osoby, jest ten sam schemat, jest wrzutka w tag #stobanowdlastulejalfa, zawsze pisze w ten sam sposób i się nawet nie kryje, że on to on. Te konta zostały zbanowane w odstępie kilku dni (nie
@Deykun: Ty masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem, czy generalnie z myśleniem?
Twoim Z A S R A N Y M obowiązkiem jest W E R Y F I K A C J A tych zgłoszeń, które do Ciebie trafiają.

Ale dzięki, że odpisujesz, bo przynajmniej wiem, z którym modem rozmawiam
@urwisjakichmalo:

Twoim Z A S R A N Y M obowiązkiem jest W E R Y F I K A C J A tych zgłoszeń, które do Ciebie trafiają.

Masz rację. Moim obowiązkiem jest stwierdzenie czy dane konto jest multikontem, by uznać konto za multikonto potrzebuję określonych powiązań (ściśle określonych). Rozmawiamy teraz na temat tego jakich powiązań moderacja potrzebuje i jak Twoim zdaniem powinny zostać obniżone. Wydaję mi się, że mi
@Deykun: Maciek, Ty jesteś naprawdę wyjątkowy.

Pokazuję Ci, że jakoś inne mody nie mają problemu ze znalezieniem powiązań (vide screen: bg4/fDy), a Ty, jak zwykle, strzelasz z dupy. Popytaj ich jakie to są powiązania i czym się kierują.
Ogarnij się
@urwisjakichmalo:
Powtarzam Ci kolejny raz, że określone powiązania mogą pojawić się później. Pytałem Cię o konkretne implikacje tego co Ty proponujesz i tłumaczyłem Ci jaki mogą mieć skutek negatywny.

Każdy może sobie przeczytać i przeanalizować co wyżej napisałem nie widzę problemu, ludzie którzy wiedzą, że jestem starym moderatorem i obserwują panel mogą się również zorientować czy bronię swojej akcji czy nie.

Masz rację, że się nie zrozumiemy, nie lubię ciągnąć takich