Wpis z mikrobloga

Witam,
Mój pierwszy wpis na mirko, proszę wybaczyć ewentualne błędy, piszę pod wpływem emocji, proszę o informacje jeśli ktoś jest w temacie.

Moja dobra znajoma dodała właśnie taki post na fejsie:

"Równe 3 lata praktycznie wycięte z życiorysu.... Dziś sie okazało ze koło kręgosłupa zaszyli mi wielką szmatę a la mikrofibra do naczyń! hell yeah polskie szpitale, hell yeah! Jakiś dobry prawnik od błędów lekarskich? ktoś coś wie? Pisać!"

Masakra. 3 lata temu miała operację, od tamtego czasu zawsze coś się sączyło w miejscu nacięcia, lekarze u których była nie wiedzieli co to może być, w końcu jakiś zdecydował się ją otworzyć (nie pamiętam czy po raz kolejny czy po raz pierwszy, od operacji) i poniżej dodatkowe info, które dostałem przed chwilą po telefonie od niej:

"Miał być ropień, dlatego zdecydowali się otworzyć ponownie, znieczulili miejscowo, wiec generalnie słyszałam wszystko, słyszałam jak mówią 'jeszcze tu, i jeszcze tu' wyciągali coś, to coś było w kawałkach, bo przez lata sie porwało, rozłożyło, może przez 30 min łowili to po kawałku, pokazali mi kawałek i sami sie dziwili co to jest bo to żaden wacik nic hirurgicznego, nie dali tego bo bakterie..."

Powiedziała, że słyszała o czymś takim jak Europejskie Centrum Odszkodowań, jak nie to to albo prokuratura (ale długo może się to ciągnąć) albo bardzo dobry prawnik, który się zna na medycynie. Do ECO też przydałby się dobry prawnik by szybko i sprawnie poprowadził sprawę. Generalnie Wrocław, ale jeśli ktoś zna kogoś z innego miasta to też prosimy o info. Cokolwiek może się przydać - prosimy o info.

To nie żart.

http://www.wykop.pl/link/2718987/powazny-blad-lekarski-zaszyta-szmata-obok-kregoslupa-prosba-o-pomoc/

#medycyna #prawo #wykopefekt #afera #wroclaw
AerandirNarsil - Witam,
Mój pierwszy wpis na mirko, proszę wybaczyć ewentualne błędy...

źródło: comment_gA9Wf4OL9ADVeYl0IpNos9yX2QdzXdZp.jpg

Pobierz
  • 9
W takim przypadku nie korzysta się z żadnych firm tylko z pomocy doświadczonego prawnika. Wiem na swoim przykładzie. Firmy obiecywały góry złota ale i 35 % odszkodowania dla siebie. A prawnik wziął 12 i też był zadowolony. Korzystałem z pomocy prawnika z Olsztyna.
@nadszyszkownik_kilkujadek: Widziałeś jak wygląda miejsce, na którym operują? Jest to możliwe, że się coś przeoczy wsadzone tu i ówdzie, nie będąc pijanym, nie robiąc tego specjalnie. Ale dlatego liczy się wszystkie rzeczy wsadzane i wyjmowane z człowieka. Liczba sprzętu na sali jest dokładnie wyznaczona i taka sama MUSI być po niej. I nic nie tłumaczy tego, że osoby, które były za to liczenie odpowiedzialne stwierdziły, że już jakąś rzecz musiały wyrzucić