Wpis z mikrobloga

Dzień dobry mireczki,
dzisiaj jest poniedziałek, a to dobry czas na dobre oferty.

Na sprzedaż w dniu dzisiejszym oryginalne, nowe powerbanki Xiaomi o pojemności 10000mAh.


Cena razem z wysyłką (paczkomat lub list polecony priorytetowy) jest bardzo niska jak na wysyłkę z Polski, bo jest to 60 złotych. Dobra oferta dla osób, które nie mają zaufania do majfrendów, albo dla osób, które zwyczajnie nie chcą czekać.

Czas dostawy poleconym priorytetem: najczęściej 1 dzień roboczy
Czas dostawy paczkomatem: 2 dni robocze

Zainteresowanych proszę o wiadomość na pw.

Możliwość odbioru osobistego w #bydgoszcz (istnieje możliwość dowozu w konkretne miejsce, do uzgodnienia na pw), a jeśli zbierze się więcej osób, to także w #torun.

Jak wygląda moja wiarygodność? Kilku mirków już brało ode mnie powerbanki i byli zadowoleni.

Pozostaje mi powiedzieć, kto pierwszy ten lepszy, bo taka cena nie zdarza się codziennie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#aliexpress #sprzedam #elektronika #telefony #powerbank #januszebiznesu
R.....y - Dzień dobry mireczki,
dzisiaj jest poniedziałek, a to dobry czas na dobre ...

źródło: comment_GpkU3YsVCJYCvv5PbCJDJlSuAkHIMBbg.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
@loginek0: Mogą oferować i za 900zł, co nie oznacza, że się to opłaca :P
Nie mniej jednak cena za sztukę u Chinoli to 45zł... Pytanie co kto woli - mieć za 2 dni po 60zł, czy za 2 tygodnie po 45zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lordmatiz: Za 900zł to już by się nie opłacało :)
Ja bym to inaczej nazwał - dajesz 60zł i masz sprawdzonego, oryginalnego powerbanka w przeciągu 2 dni, albo zaoszczędzasz 15zł i czekasz xx dni (ja czekam już ponad 2 tygodnie i nic!), liczysz się z tym, że może być to podróbka oraz że może zaginąć i będziesz czekał 2 razy tyle. Co kto woli :)
  • Odpowiedz