Wpis z mikrobloga

Społeczność #gamedev Wykopu jest dosyć spora, ale, przynajmniej mi, brakuje miejsca do prowadzenia luźnych rozmów z innymi twórcami, czyli Wami. Czy będą to rozmowy po godzinach, czy w trakcie pracy, czy pytania dotyczące jakichś problemów, pomyślałem, że warto stworzyć takie miejsce.

W związku z tym stworzyłem naszego własnego, wykopowego slacka! Przesiaduję na anglojęzycznym slacku gamedevowym i muszę przyznać, że jest super. Mam nadzieję, że stworzymy jeszcze fajniejszą społeczność.
Oczywiście nie ma sensu umniejszać w żaden sposób roli mikrobloga, ale przyznacie, że często pełni on funkcję "pokazową", rzadziej pojawiają się jakies pytania. Stwórzmy miejsce do luźnych rozmów o grach. Na razie będzie to społeczność wykopu, ale czemu nie zaprosić z czasem kogoś "z zewnątrz"?

Także wysyłajcie mi na PW swoje maile, a ja będę wysyłał zaproszenia do każdego z Was.
Adres naszego slacka, to: https://gamedev.slack.com (udało się zdobyć elitarną subdomenę ( ͡ ͜ʖ ͡))
Chętnych do pomocy w adminowaniu również proszę o umieszczenie tego w wiadomości.

Zapraszam cumple i cumpele! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
sortris - Społeczność #gamedev Wykopu jest dosyć spora, ale, przynajmniej mi, brakuje...

źródło: comment_bfGRDyRIWVrMNxkUrPEBH72et1O9uTTR.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
Nie mam już miejsca na dodatkowego slacka ;)


@LooZ: ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Na tym zagranicznym coś się dzieje ciekawego?

Tak, możesz dość łatwo zdobyć kontakty (nie wiem, na ile silne) + ludziki chwalą się swoimi projektami, niektóre są naprawdę niezłe, niektóre mega słabe. ;)
  • Odpowiedz