Wpis z mikrobloga

Taka ciekawostka: po wczorajszej akcji z banami oczywiście każdy zbanowany, który się z nami skontaktował twierdził, że jest niewinny, nic złego nie zrobił, nie manipulował a cały ten ban jest niesłuszny.

Każdy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Poza jednym ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Prawica razem ale nie tym razem? ( )

#swiadekkoronny #banhammer #heheszki #tangodown
Moderacja - Taka ciekawostka: po wczorajszej akcji z banami oczywiście każdy zbanowan...

źródło: comment_VbqDJntvr0kg6U0cWTMahCsrAMI9o8Ky.jpg

Pobierz
  • 366
  • Odpowiedz
Stosujemy zasadę, że pierwsze przewinienie karane jest ostrzeżeniem, drugie banem 1-3 dni


@Moderacja: Pieprzenie kiedyś za posiadanie multikonta dostałem bana na jakieś 2 tygodnie jeśli dobrze pamiętam, a było to moje pierwsze przewinienie, więc macie jakieś podwójne standardy.
  • Odpowiedz
@Moderacja: jeszcze jakiś czas temu wydawało mi się, że wykop wcale nie schodzi na psy, ale skoro nawet moderacja ma ubaw z kolejnych "afer" to już nie mam wątpliwości.

Serio, to jest po prostu żałosne, obojętne czy chodzi o zbożowa, z kosmonautą czy jakąś inną. Kompletna dziecinada, która bawi chyba wyłącznie znudzonych gimbusów, a normalni użytkownicy muszą się użerać z wszechobecnym zalewem spamu.
  • Odpowiedz
Prawica razem ale nie tym razem? ( )


Jak najbardziej bezstronna. Jeżeli podobne zachowanie zdarzy się po drugiej stronie barykady - również to tutaj wyśmiejemy.

@Moderacja: za takie teksty powinieneś zostać #!$%@? z grona moderatorów. Nieważne jakie poglądy głosi zbanowane grono osób, rzucanie takimi tekstami to tylko dolewanie oliwy do ognia, a przecież moderacja powinna być od łagodzenia konfliktów, a nie do ich nakręcania. Nie jesteście
  • Odpowiedz
@m__b: trochę mało profesjonalnie wygląda moderacja, która angażuje się i wspiera jedną ze stron "konfilktu". Ekipa serwisu Wykop wydaje się przez to zbieraniną gówniarzy, pora by była ogarnąć kuwetę. Kto wie, może niskie standardy wewnętrzne były jednym z powodów, ze grupa Allegro już nie chciała być z wami kojarzona..
  • Odpowiedz
Stosujemy zasadę, że pierwsze przewinienie karane jest ostrzeżeniem, drugie banem 1-3 dni, kolejne banem 5-7 dni, itp.


@Moderacja: wiec dlaczego na moim nowym koncie dostałem od razu bana zamiast ostrzeżenia? Niesłusznego (zgodziliście się, że rzekome "podszywanie się" było niesłuszne, usunęliście ten powód i skróciliście okres bana), zostawiając drugi powód "nieodpowiednie zachowanie", który pojawił się z tych samych przyczyn i w tej samej chwili co powód pierwszy? Po drugim odwołaniu co do
  • Odpowiedz