Wpis z mikrobloga

hej, moze dosyc glupi problem ale moze ktos pomoze. od wczoraj jestem szczesliwym posiadaczem xiaomi redmi 2 2gb. nie wiem jaka wersje miui mialem ale od poczatku mialem wszystko po polsku, no ale pojawila sie na fonie aktualka to zatwierdzilem i stracilem jezyk polski, a wersja jaka teraz sie pokazuje w informacjach o telefonie to miui 5.8.13 beta, jak to spolszczyc albo ewentualnie czy jest jakas opcja zeby szybko powrocic do wersji ktora mialem wczesniej? nie za bardzo w tym sie odnajduje takze prosze o wyrozumialosc :)

#miuipolska #miui #telefony #xiaomi #redmi #redmi2
  • 12
wgralem ten drugi rom pod redmi 2 i jestem w dupie, niby wszystko wyglada ok ale co chwile wywala "Niestety proces android.proces.acore został zatrzymany", a w telefon, kontakty czy sms wogole nie da sie wejsc.. to se krwa narobilem..
@voorhees: Gdzie kupowałeś? Sprawdź, czy masz oryginalny telefon od Xiaomi. Wczoraj go dostałem od xiaomiforsale, zaktualizowałem do 5.8.6 przez appke "aktualizacje" i wszystko śmiga.
@voorhees: no i jak, rozwiązała się sprawa? Wydaje mi się że może być problem z oryginalnością telefonu, jak tak jak kolego @Budyno jeszcze do środy śmigałem na wersji miui multilang i wszystko było ok, telefon bez problemów zaktualizował się przez aplikację "aktualizacje".