Wpis z mikrobloga

Pytanie do tych, co grają w WoW-a - w życiu w to nie grałem. Jak kupię najnowszy dodatek i zboostuję jedną postać do 90 lvl ile zajmie mi dobicie 100 lvl? Jaką postacią najszybciej, w jaki sposób najlepiej?
#warcraft #worldofwarcraft #wow
  • 31
  • Odpowiedz
@lmao: Bo my już tu nie wiemy coś ty narobił ( ͡° ͜ʖ ͡°) zazwyczaj działa to tak, że rejestrujesz battlechest za te 3-4 dychy po czym klucz na najnowszy dodatek. Podstawka sama w sobie zawiera 30 dni więc ... #!$%@?, nie wiem ... pisz do supportu jak wcześniej nie miałeś na tym koncie wowa (ten czas wygaśnięcia mi się nie podoba).
Klucz dodatku nie powinien się
  • Odpowiedz
@lmao: Jeżeli chcesz łatwa postać, to wiele osób mówi, że najłatwiejszy jest DK, bo się naciska parę spelli i zabijasz. Mogę to potwierdzić. Ale boost na DK to trochę marnotrawstwo bo zaczyna już na 55 levelu.
  • Odpowiedz
@pandapl: nic nie narobiłem. Nigdy nie miałem żadnego WoW-a, a jako ulepszenie pokazywało mi Draenora. Pamiętam, że kiedyś wyświetlało, że mam 30 dni triala do użycia. Jednak po pewnym czasie pokazywało, jakbym go zużył, mimo że w życiu gry nie odpaliłem.
  • Odpowiedz
@lmao: Jeżeli to trial, to nie możesz założyć na nim DK. Ogólnie możesz grać wszystkim za darmo do 20 levelu, ale DK nie jest dostępny.
  • Odpowiedz
@lmao: Jeżeli masz normalnie abonament to powinno być ok. Kiedyś było tak, że trzeba było wbic jakąś postacią 55 level a potem odblokowywało DK, ale ostatnio to chyba znieśli, nawet sam zakładałem DK. Dziwne.
  • Odpowiedz