Wpis z mikrobloga

@HamRadioOp: godzinowo bardziej mnie interesuje. Solo dam radę? Byle jaką postacią byle jak? Nic o tej grze nie wiem. Włączam i co dalej? Biję moby aż ustukam 100 lvl?
@lmao: trochę szkoda, że chcesz od razu być na max lvlu. Expienie to po części nauka postaci. Nie gram na najnowszych dodatkach, ale 10-20 godzin w grze pewnie wystarczy. Ja lubię ten proces i expie questami. Ludzie, którzy chcą na siłę przyspieszyć mają taktyki w zależności od dodatku.
Poczytaj o RaF-ie
@lmao: Boost do 90 lvl wrzuca cię do samouczka, będziesz się uczył i odblokowywał skille wraz z postępem questów. Po premierze Draenoru mi zajęło to z 4-5 dni, pewnie da się szybciej.
Najszybciej pewnie jakimś pure dpsem.
EDIT: Teraz to mnie zabiłeś xD mam tego mounta
@lmao: No wiem ale przez to trudno mi tak naprawdę ci doradzić, chyba brałbym maga frost ale tak naprawdę masz tutaj dużą dowolność combat rogue czy beastmaster hunter też się nieźle by sprawdzili na pierwszy raz bez większego zaangażowania. Jeżeli chcesz jednak bardziej poznać mechanikę, tzn. tankowanie czy healowanie to druid (heal/tank/range dps/meele dps) (#bojowkarestodudu), death knight (dps/tank), paladin, priest (dps/heal), warrior (tank/dps), Shaman (dps/heal) czy monk (dps/tank/heal). Podobno Warrior
@lmao: prepaid 60 dni na allegro (od sklepów typu keye.pl chociaż to i tak różnica paru złotych - 81-85 zł) albo game time 30 dni od blizzarda od razu (13 euro)