Wpis z mikrobloga

Kij w dupę ludziom którzy jeżdżą po nocy z niewyregulowanymi światłami w swoich samochodach. Policja powinna się solidnie wziąć za kontrolę świateł, bo to już się jeździć po nocy nie da. Jedzie taki za Tobą i napierdziela prosto we wszystkie lusterka, do tego siądzie na dupie, metr za zderzakiem i #!$%@? po oczach.

Jeszcze gorzej jak z naprzeciwka taki jedzie. 100-200 metrów nie widzę kompletnie nic, bo jestem całkowicie oślepiony. Czy to taki problem dobrze ustawić światła, czy nagle pojawiła się potrzeba jeżdżenia na szperaczach przeciwlotniczych z II WŚ?

Najgorsi są Janusze co najebią itemów do bagażnika jak z żoną Grażynką jadą na wakacje, ale nie pomyśli jeden z drugim, że mu tył 'usiadł' i ma takie magiczne pokrętło/przełącznik którym może sobie wyregulować poziom świateł.

Jak normalnie jestem spokojnym człowiekiem i nie wyklinam innych kierowców, to takich ze #!$%@? światłami co świecą po mordzie bym #!$%@?ł metalowym prętem i słuchał dźwięku pękających kości w międzyczasie świecąc im po ryju reflektorem teatralnym.

#gorzkiezale #motoryzacja #samochody #boldupy
Nie-widze-schodow - Kij w dupę ludziom którzy jeżdżą po nocy z niewyregulowanymi świa...

źródło: comment_KRwrh4t9bdermH1rlqteICWxfBxOxFEd.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
@Nie-widze-schodow:
polscy kierowcy
49% - #!$%@? ustawione światła
49% - zenony z aliexpress albo inne ledy za 4zł których nie widać, ALE OSZCZENDZAJOM 0,001 LITRA NA 100 GRAŻYNA ZA ROK BĘDZIE NA TYSKIE
2% - normalni
  • Odpowiedz
@cheslavv: Nie, jeśli kierowca za mną buja się od lewej do prawej po całym pasie ruchu. Najczęściej mają tak przedstawiciele handlowi w Skodach. Dojedzie do zderzaka, spieszy mu się potwornie i wykonuje ten swój taniec godowy od lewej do prawej, od lewej do prawej bo go dupa swędzi i 110 to dla niego za mało (na DK).
  • Odpowiedz
@Nie-widze-schodow: albo idioci co jeżdżą na długich.... Tych bym z miejsca #!$%@?. Ale i tak nie ma nic gorszego niż suv i zle ustawione ksenony, jedzie taki za Tobą a u mnie w aucie jak za dnia #!$%@?
  • Odpowiedz
Najgorsi są Janusze co najebią itemów do bagażnika jak z żoną Grażynką jadą na wakacje, ale nie pomyśli jeden z drugim, że mu tył 'usiadł' i ma takie magiczne pokrętło/przełącznik którym może sobie wyregulować poziom świateł.


@Nie-widze-schodow: Ja #!$%@?ę, ludzie nie wiedzą że na skrzyżowaniu równoległym samochód z prawej ma pierwszeństwo (co widać w zadawanych na wykopie pytaniach dotyczących ruchu drogowego, jak również i na drogach codziennie), a Ty od nich
  • Odpowiedz
@Captivity: Nie trzeba wydawać 20 zł. Wystarczy na corocznym przeglądzie, za który i tak się płaci, nie pozwalać kontrolerowi przejść obok świateł obojętnie. Skoro bierze kasę, to niech sprawdza i reguluje.
  • Odpowiedz
"takich ze #!$%@? światłami co świecą po mordzie bym #!$%@?ł metalowym prętem i słuchał dźwięku pękających kości w międzyczasie świecąc im po ryju reflektorem teatralnym."

10/10 mireczku
  • Odpowiedz