Wpis z mikrobloga

Coś czuję, że w finale #ti5 będziemy mieli powtórkę z #ti4, tylko zamiast Newbee będzie CDEC () W fazie grupowej była masa świetnych meczy, na początku main eventu też kilka było, a teraz jakoś tak bez większych emocji się to ogląda - jedna drużyna zdobywa przewagę w mid game i później ciągnie do końca.
#dota2
  • 9
@radd00: Pamiętaj że rok temu to VG szło jak burza żeby zostać pokonani w finale. Mam nadzieję że inny drafter w tym roku poprowadzi zielonych do zwycięstwa. Beka że młodzieżówka LGD dojdzie prawdopodobnie dalej niż LGD
@ZagLos: A ty byś się nie wkurzył jak storm ci wbija bez many prosto w ciebie, a przeciwny ma magine?
Albo jak wbijasz qop na łeb na szyje? Kuro też się zdenerwował. $6.5mln drogą nie chodzi
@geomag42: Teraz VG też idzie jak burza, przecież nie oddali nawet jednej gry w Key Arenie. Jutro też pewnie pokonają EG, którzy zapewne znowu będą próbować z SFem i QOP of Pain. Może w finale VG w obliczu porażki wyskoczy z jakimiś niestandardowymi pickami.

Generalnie nie lubię tej mety, strasznie przypomina mi LoLa (przynajmniej z czasów kiedy grałem, czyli sezon 3, nie wiem jak tam to teraz grają). No i tam